1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Et ve Süt Kurumu Müfettiş Yardımcısı Alımı
Et ve Süt Kurumu Müfettiş Yardımcısı Alımı

Et ve Süt Kurumu Müfettiş Yardımcısı Alımı

Et ve Süt Kurumu Müfettiş Yardımcısı Olarak 3 Kişi İstihdam Edilecek Başvurular 26 Ocak 2015 - 06 Şubat 2015

A+A-

Et ve Süt Kurumu Müfettiş Yardımcısı Olarak 3 Kişi İstihdam Edilecek Başvurular 26 Ocak 2015 - 06 Şubat 2015.

1 inci Grup: Gıda Mühendisliği lisans programından mezun olanlardan 1 (bir) kişi,

2 inci Grup: Ziraat Mühendisliği lisans programının Hayvansal üretim, Zootekni veya Zooteknik, Süt Teknolojisi bölümlerinin (program veya alt programlarının) birinden mezun olanlardan 1 (bir) kişi,

3 üncü Grup: Veteriner fakültesi lisans programından mezun olanlardan 1 (bir) kişi, Olmak üzere, atanacak toplam 3 müfettiş yardımcısının belirlenmesi amacıyla Müfettiş Yardımcısı Giriş Sınavı yapılacaktır.

Gıda Mühendisliği, Ziraat Mühendisliği lisans programının Hayvansal üretim, Zootekni veya Zooteknik, Süt Teknolojisi bölümleri (program veya altprogramlarının) ve Veteriner Fakültesi mezunları arasından Kpss P8 puan türünden en az 70 almış olan adaylar başvurabilir.

Adaylar; Başvuru Formunu kendi el yazısı ile doldurduktan sonra imzalı bir nüshasını, son başvuru tarihine kadar ESK Teftiş Kurulu Başkanlığındaki “Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Ceyhun Atıf Kansu Cad. 1370 Sokak No:24/2 Posta Kodu:06520 Balgat/ANKARA” adresine şahsen vermeleri ya da postayla göndermeleri gerekmektedir. 

İlan Tam Metni İçin Tıklayınız.

My Memur İş İlanları Sayfası İçin Tıklayınız.

 

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.