1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Eti Maden İşletmeleri 104 Kamu Personeli Alımı Yapıyor! En Az Lise Mezunu
Eti Maden İşletmeleri 104 Kamu Personeli Alımı Yapıyor! En Az Lise Mezunu

Eti Maden İşletmeleri 104 Kamu Personeli Alımı Yapıyor! En Az Lise Mezunu

ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğü, Kırka Bor İşletme Müdürlüğü, Bigadiç Bor İşletme Müdürlüğü ve Emet Bor İşletme Müdürlüğüne 104 daimi işçi açıktan alınacaktır. İşçi alımı başvuru şartları

A+A-

ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü için 104 daimi işçi alımı ilanı DPB’de yayımlandı. Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak. Başvuruya dair detaylar 12 Kasım 2018 tarihinde İŞKUR internet sayfasında yayımlanacak. My Memur olarak İŞKUR işçi alımı ilanı yayımlanınca sizleri bilgilendireceğiz.

Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğüne (Bandırma/Balıkesir) 30, Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne (Seyitgazi/Eskişehir) 20, Bigadiç Bor İşletme Müdürlüğüne (Bigadiç/Balıkesir) 24 ve Emet Bor İşletme Müdürlüğüne (Emet/Kütahya) 30 işçi olmak üzere toplam 104 sürekli işçi alımı yapılacak.

30 daimi işçi alımı için Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğü detayları: 4 proses işçisi meslek yüksek okulu kimya bölümü,2 proses işçisi meslek yüksek okulu makine bölümü, 7 proses işçisi lise ve dengi okul kimya bölümü, 6 proses işçisi lise ve dengi okul torna tesviye bölümü, 6 proses işçisi lise ve dengi okul metal işleri bölümü, 5 proses işçisi lise ve dengi okul makine teknolojisi bölümü olacak.

30 daimi işçi alımı için Emet Bor İşletme Müdürlüğü detayları: 5 Proses işçisi meslek yüksek okulu maden veya maden teknolojisi bölümü, 10 proses işçisi lise ve dengi okul metal işleri bölümü, 15 proses işçisi lise ve dengi okul kimya bölümü istenmektedir.

20 daimi işçi alımı için Kırka Bor İşletme Müdürlüğü detayları: 4 proses işçisi lise ve dengi okul metal teknolojisi bölümü, 4 proses işçisi lise ve dengi okul makine teknolojisi bölümü, 4 proses işçisi lise ve dengi okul tesisat teknolojisi bölümü, 4 proses işçisi lise ve dengi okul endüstriyel bakım onarım bölümü, 4 proses işçisi lise ve dengi okul mezunu istenmektedir.

24 daimi işçi alımı için Bigadiç Bor İşletme Müdürlüğü detayları: 2 proses işçisi meslek yüksek okulu maden teknolojisi bölümü, 1 proses işçisi meslek yüksek okulu elektronik ve haberleşme bölümü, 1 proses işçisi meslek yüksek okulu elektrik bölümü, 1 proses işçisi meslek yüksek okulu harita ve kadastro bölümü, 4 proses işçisi lise ve dengi okul metal işleri bölümü,

6 proses işçisi lise ve dengi okul kimya bölümü, 3 proses işçisi lise ve dengi okul elektrik bölümü, 3 proses işçisi lise ve dengi okul makine teknolojisi bölümü, 3 proses işçisi lise ve dengi okul torna tesviye bölümü istenmektedir. İlan metni için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler