1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. ETİ Maden İşletmeleri 56 Kamu Personeli Alımı Başvuruları Başladı
ETİ Maden İşletmeleri 56 Kamu Personeli Alımı Başvuruları Başladı

ETİ Maden İşletmeleri 56 Kamu Personeli Alımı Başvuruları Başladı

ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından 56 kamu personeli işçi alımı başvuruları 29 Aralık itibarıyla başladı. Başvuru yapılacak kadrolar, kontenjanları ve başvuru şartları için tıklayınız.

A+A-

ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğü, Kırka Bor İşletme Müdürlüğü ve Emet Bor İşletme Müdürlüğüne 56 daimi işçi açıktan alınacaktır.

Kamu Personeli alımı için kontenjanlar şu şekildedir; Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğüne 33, Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne 13 ve Emet Bor İşletme Müdürlüğüne 10 daimi işçi alımı şeklinde olacak.

56 daimi işçi için mezuniyet bölümleri Bandırma Bor ve Asit Fabrikası İşletme Müdürlüğü için 1 Proses İşçisi Lise ve Dengi Okul Elektrik Bölümü, 1 Proses İşçisi Lise ve Dengi Okul Elektronik Bölümü, 10 Proses İşçisi Lise ve Dengi Okul Torna Tesviye Bölümü, 12 Proses İşçisi Lise ve Dengi Okul Metal İşleri Bölümü, 9 Proses İşçisi Lise ve Dengi Okul Makine Teknolojisi Bölümü olacak.

Emet Bor İşletme Müdürlüğü için 2 Proses İşçisi Meslek Yüksek Okulu Makine Teknolojisi Bölümü, 2 Proses İşçisi Meslek Yüksek Okulu Elektrik Bölümü, 1 Proses İşçisi Meslek Yüksek Okulu Kimya Bölümü, 2 Proses İşçisi Lise ve Dengi Okul Kimya Bölümü, 3 Proses İşçisi Lise ve Dengi Okul Makine Teknolojisi Bölümü olacak.

Kırka Bor İşletme Müdürlüğü için 5 Proses İşçisi Lise ve Dengi Okul Metal Teknolojisi Bölümü, 5 Proses İşçisi Lise ve Dengi Okul Makine Teknolojisi Bölümü, 3 Proses İşçisi Lise ve Dengi Okul Tesisat Teknolojisi Bölümü olacak.

Başvurular Türkiye İş Kurumu İŞKUR tarafından bugün itibarıyla yayınlanmakta. İŞKUR internet sitesinden gerekli başvurularınızı yapabilirsiniz. İlan metni için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.