1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. ENGELLİ PERSONEL ALIMI

  4. Eti Maden İşletmeleri Açıktan Personel Alımı Yapacak!
Eti Maden İşletmeleri Açıktan Personel Alımı Yapacak!

Eti Maden İşletmeleri Açıktan Personel Alımı Yapacak!

Eti Maden açıktan 6 personel alımı yapacak. Eski hükümlü ve engelli işçi alım ilanına başvurular İŞKUR üzerinden gerçekleşecek. Eti Maden işçi alımına başvurular 9 Aralıkta başlayacak.

A+A-

ETİ Maden İşletmeleri personel alımı yapacak. Eti Maden Kütahya Emet Bor İşletme Müdürlüğüne, Eskişehir Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne, Balıkesir Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğüne açıktan sürekli işçi alımı yapacak. ETİ Maden İşletmeleri kamu personeli alımı detaylarını My Memur haberde!

ETİ Maden İşletmeleri Kütahya, Eskişehir ve Balıkesir İşletme Müdürlüklerine daimi işçi alımı yapacak. Eti Maden bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 Eski hükümlü 3 engelli sürekli işçi alım ilanı Devlet Personel Başkanlığı DPB resmi sitesinde yayımlandı. İlkokul ve lise mezunu adayların başvuru yapabileceği 5 farklı ilan yayımlandı.

Eti Maden işçi alımı başvuruları İŞKUR üzerinden yapılacak. 09.12.2019 tarihinde Türkiye İş Kurumu www.iskur.gov.tr internet sayfasında yayımlanacak olup, isteklilerin bahse konu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

ETİ Maden İşçi Alımı

Teşekkülümüz Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğüne (Bandırma/BALIKESİR) Lise ve Dengi Okul Elektrik Bölümü mezunu eski hükümlü/TMY 1 sürekli işçinin açıktan alınabilmesini teminen, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malül Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre, Balıkesir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Bandırma Hizmet Merkezinden işgücü talebinde bulunulmuştur.

ETİ Maden Personel Alımı

Teşekkülümüz Emet Bor İşletme Müdürlüğüne (Emet/KÜTAHYA) en az öğrenim seviyesi İlköğretim mezunu ve en çok öğrenim seviyesi Lise Dengi Okul mezunu eski hükümlü/TMY 1 sürekli işçinin açıktan alınabilmesini teminen, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malül Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre, Kütahya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Tavşanlı Hizmet Merkezinden işgücü talebinde bulunulmuştur.

ETİ Maden 2 Sürekli İşçi Alımı

Teşekkülümüz Emet Bor İşletme Müdürlüğüne (Emet/KÜTAHYA) en az öğrenim seviyesi İlköğretim mezunu ve en çok öğrenim seviyesi Lise Dengi Okul mezunu engelli 2 sürekli işçinin açıktan alınabilmesini teminen, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre, Kütahya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Tavşanlı Hizmet Merkezinden işgücü talebinde bulunulmuştur.

ETİ Maden Sürekli İşçi Alımı

Teşekkülümüz Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne (Seyitgazi/ESKİŞEHİR) Lise ve Dengi Okul mezunu engelli 1 sürekli işçinin açıktan alınabilmesini teminen, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre, Eskişehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünden işgücü talebinde bulunulmuştur.

ETİ Maden Sürekli İşçi Alımı

Teşekkülümüz Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne (Seyitgazi/ESKİŞEHİR) Lise ve Dengi Okul mezunu eski hükümlü/TMY 1 sürekli işçinin açıktan alınabilmesini teminen, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malül Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre, Eskişehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünden işgücü talebinde bulunulmuştur.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler