Eti personel alımı yapıyor

Eti, lise, ön lisans ve lisans mezunu personel alımı yapıyor, Eti iş ilanlarına başvuru detayları haberimizde yer alıyor.

23433
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden olan Eti personel alımı yapıyor. Eti bünyesinde istihdam edilmek üzere 20 farklı açık pozisyon bulunuyor. Eti personel alım ilanlarında lise, ön lisans ve lisans mezunları için ilanlar bulunuyor.

Eti de açık bulunan yirmi pozisyon için başvuruda bulunabilirsiniz. Eti, bütçe ve finansal raporlama analisti, kurumsal iletişim uzmanı, ürün geliştirme mühendisi, proje mühendisi, yazılım geliştirme mühendisi, ağ mühendisi, tedarik planlama ve satın alma lojistiği mühendisi, özel müşteriler satış temsilcisi, ticari pazarlama, modern kanal satış temsilcisi, mekanik tesisat teknisyeni, iş zekası ve raporlama mühendisi, mekanik tesisat bakım teknisyeni, kalite güvence mühendisi pozisyonlarında çalıştırılmak üzere personel alımı yapacak. Eti personel istihdamları farklı illere yapılacak. Mevcut bulunan yirmi pozisyon, Eskişehir, İstanbul, Diyarbakır, Konya ve Bilecik illeri için bulunuyor.

Eti lise, önlisans ve lisans kadrolarına bulunan pozisyonların her biri için farklı nitelikler aranıyor. Bazı pozisyonlar için tecrübe şartı aranıyor. Eti iş ilanlarına başvurular resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirilebildiği gibi, kariyer net sitesi üzerinden de gerçekleştirilebiliyor. Eti personel alımı için aranan şartlar, ayrıntılı bilgiye ulaşmak  ve başvuruda bulunmak için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!


Deprecated: Directive 'allow_url_include' is deprecated in Unknown on line 0