EÜAŞ Genel Müdürlüğü 150 Sürekli İşçi Alımı Yapıyor!

Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğü 150 sürekli işçi alımı yapılacak. KPSS 60 puan şartı var.

EÜAŞ Genel Müdürlüğü 150 Sürekli İşçi Alımı Yapıyor!
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğü, taşra işyerlerine 4857 sayılı İş Kanununa tabi çalıştırılmak üzere 150 daimi işçi alımı yapılacaktır. Türkiye İş Kurumu Çankaya Hizmet Merkezi Şube Müdürlüğünce yayınlanacak ilanda aranılan şartları taşıyan istekliler, son başvuru tarihine kadar Çalışma ve İş Kurumu Genel Müdürlüğü kanalıyla adaylık başvurusunda bulunabilirler.

Alım Yapılacak Pozisyonlar

 • Elektrik Teknisyeni
 • Elektronik Teknisyeni
 • Kimya Teknisyeni

Aranan Şartlar Nelerdir?

 • Elektrik Teknisyeni Lise ve dengi okulların Elektrik, Elektrik Tesisatçılığı, Elektrik-Elektronik, Elektrik Elektronik Teknolojisi Bölümünün Yüksek Gerilim Sistemleri, Elektrik Tesisatları Pano Montörlüğü, Bobinaj veya Endüstriyel Bakım Onarım bölümlerinden mezun olması.
 • Elektronik Teknisyeni Lise ve dengi okulların Elektronik, Elektrik Elektronik, Elektrik-Elektronik Teknolojisi Bölümünün Elektromekanik Taşıyıcılar Bakım Onarım, Görüntü ve Ses Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Büro Makinaları Teknik Servisi, Haberleşme Sistemleri veya Otomasyon Sistemleri bölümlerinden mezun olması.
 • Kimya Teknisyeni Lise ve dengi okulların Kimya veya Kimya Teknolojisi mezunu olması.
 • Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 4.maddesinde belirtilen şartları taşıması,
 • İlanda yazılı okul/bölüm mezunu olması,
 • Öncelik Belgesi olanların öncelik belgelerinin bulunması,
 • Sağlık durumunun çok tehlikeli işlerde çalışmaya elverişli olması,
 • 30 Yaşını doldurmamış olması.

Adaylarda aranılan şartlar Çankaya Hizmet Merkezi Şube Müdürlüğü tarafından 10.12.2020 tarihinde ilan edilecek olup, İş Kurumuna başvuruda bulunacak adayların; Başvuru sahiplerinin tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle açık iş sayısının 4 katı aday, öncelik hakkına sahip olarak başvuranlar arasından da açık iş sayısının 4 katı aday sözlü mülakat sınavına girmek üzere noter huzurunda yapılacak kura ile belirlenecektir. Adaylar istemeleri halinde kura çekimini izleyebilir.

Kura çekimi tarih, saat ve yeri ile sözlü sınav gün, saat, yeri ve sınava katılmaya hak kazanan adayların isimleri Şirketin web sayfası olan www.euas.gov.tr adresinin duyurular bölümünde ilan edilecektir. Bu duyurular tebliğ mahiyetinde kabul edilir ve ilgililerin adresine posta yoluyla ayrıca tebligat yapılmaz.

İlanla ilgili daha detaylı bilgi edinmek isteyenler bu bağlantıdan faydalanabilirler.

 

Bu Yazıya Tepki Ver

Yazı Sona Erdi!

Yüklenemedi, lütfen tekrar deneyiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!