1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. Eylül 2017 Memur Maaş Bordrosu Yayımlandı e-Bordro Sorgulama Ekranı
Eylül 2017 Memur Maaş Bordrosu Yayımlandı e-Bordro Sorgulama Ekranı

Eylül 2017 Memur Maaş Bordrosu Yayımlandı e-Bordro Sorgulama Ekranı

15 Eylül 2017 tarihli memur maaş bordrosu yayımlandı. Memur maaş bordrosuna Maliye Bakanlığının e-bordro hizmet üzerinden e-Devlet şifrenizle öğrenebilirsiniz. Memur maaş bordrosu sorgulamak için tıklayınız.

A+A-

Maliye Bakanlığı e-Bordro Hizmeti e-bordro-sorgulama sistemi üzerinden seçeceğiniz yıl ve aya göre bakılmaktadır. Önceki yıllara dair tüm bordro dokümanlarına ulaşmanızın yanında kesintilere ve ek ödemelerin ayrıntılarına da ulaşabilirsiniz.

E-bordro sorgulama ile 2017 yılı Eylül ayı memur maaşınıza ve tüm ayrıntılarına ulaşabilirsiniz. E-Bordro hizmeti Maliye Bakanlığı ve e-Devlet kapısı altyapısı işbirliği ile bireysel şifrenizle öğrenebileceğiniz bir hizmettir. Daha önceden e-Devlet şifreniz yoksa herhangi bir PTT'den size özel şifrenizi kolaylıkla temin edebilirsiniz.

E-Bordro ile ilgili önemli uyarı!

E-Bordro sisteminden sadece 2006/4 sayılı Başbakanlık genelgesi kapsamında maaşları Kamu Harcama ve Muhasebe Bilişim Sistemi üzerinden ödenen, 657 sayılı Devlet Memurları kanununa tabi memurlar ile kadro karşılığı sözleşmeli olarak çalışan personel yararlanabilecekleri açıklanmıştır.

657’ye tabi 4/B, 4/C veya farklı şekilde sözleşmeli olarak çalışan memurlar bu sistemden yararlanamamaktadırlar.

Maliye Bakanlığı e-Bordro Hizmetinde yer alan kişisel memur maaş bordronuzda yer alan tüm kesintilere ve gelir bilgisine ulaşabilir ve kesintiler sonrası nihai olarak elinize geçecek maaş bilgisini öğrenebilirsiniz. Memur maaş bordosu için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.