Fenerbahçe’den Flaş Max Kruse Açıklaması!

Fenerbahçe tarafından yapılan açıklamada Max Kruse’nin sözleşmesini feshettiği açıklandı.

63095
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kruse Sözleşmeyi Tek Taraflı Feshetti

Fenerbahçe yaptığı açıklamada Mx Kruse tarafından sözleşmenin tek taraflı olmak üzere feshedildiği bildirildi. Kulübün açıklamasında Alman futbolcuya borçlarının olmadı ve konuyu spor yargısına taşıyacakları da belirtildi. Yapılan bu açıklama son dakika bilgisi olarak alınırken konunun detayları da paylaşıldı. Fenerbahçe Spor Kulübü açıklamasında futbol A takımı oyuncularından olan Max Kruse’nin sözleşmesini feshettiği, bu fesih işleminin tek taraflı olarak gerçekleştiği haber verildi.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nden Açıklama

Fenerbahçe Spor Kulübü, Max Kruse ile ilgili yaşanan son dakika gelişmesi ile ilgili bir açıklama yaptı. Açıklama Kulübün internet sitesinden yayınlandı. A takım oyuncularından olan Max Kruse’nin kendileri ile olan sözleşmeyi feshettiği, bunun tek taraflı bir işlem olduğu haber verildi. Fenerbahçe açıklamasında Kruse’ye yeni tip koronavirüs salgın dönemi öncesinden kalan herhangi bir borcunun olmadığını da vurguladı. Salgın döneminde yapılması gereken ödemeler ile ilgili ise Max Kruse’ye bilgi verildiği ve bu ödemelerin FIFA ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun ilgili genelgeleri kapsamında yapılan görüşmelere futbolcu tarafından cevap verilmediği söylendi.

“Konuyu Spor Yargısına Taşıyacağız”

Fenerbahçe’nin açıklamasının devamında Max Kruse’nin tek taraflı yaptığı sözleşme feshinin kendileri nezdinde haksız bir işlem olduğu da ifade edildi. Bu sözleşme iptalinin dayanaksız ve haksız olmasından dolayı konunun spor yargısına taşınacağı ve Fenerbahçe Spor Kulübü’nün çıkarları için her türlü girişimde bulunulacağı da belirtildi. Fenerbahçe, Max Kruse ile ilgili yaptığı açıklamada futbolcunun sözleşmeyi tek taraflı olarak iptal ettiğinin altını çizdi.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!