Fethullah Gülen Hükümete Meydan Okudu

Fethullah Gülen yaptığı açıklamada hükümete hodri meydan dedi. Yabancı basına konuşan Fethullah Gülen Uluslararası bir komisyonun darbeyi araştırsın dedi. Detaylar haberimizde

23198
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

15 Temmuz akşamı TSK’dan komuta zincirinden bir kademe hükümete karşı darbe girişiminde bulunmuştu. Türk Milleti ve gerek emniyet güçleri gerek askeri makamların darbeyi püskürtmesinin ardından Fethullah Gülenden açıklama gelmişti. Yaptığı açıklamada Fethullah Gülen darbeyi kendisinin yapmadığını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tiyatrosu olduğunu iddia ettiğini daha önceki haberlerimizde sizlere paylaşmıştık.

Bugün akşam saatlerinde FETÖ Terör Örgütü lideri Fethullah Gülen yabancı basına tekrar açıklamalarda bulundu. Darbeyle suçlanan Fethullah Gülen yaptığı açıklamada Uluslararası bir komisyonun darbeyi araştırmasını ve çıkacak sonuçlara boyun eğeceklerini söyledi. 

Açıklamasında Uluslararası bir komisyonun darbeyi araştırmasını ve çıkacak sonuçlara boyun eğeceklerini söyledi. Fethullah Gülen yaptığı açıklamada ‘’ Böyle bir iddia varsa hakikaten burada benim tanıdığım benim idare ettiğim benim söylememle iş yapan insanların Uluslararası bir tahkim ile darbe konusunun araştırılmasında sakınca görmezler. Hakikaten böyle bir şey var mı yok mu diye araştırılsın. Ona göre kararı verilsin. Çıkacak sonuca ben razı olurum dedi.

Bizde My Memur olarak darbeyle suçlananların, Türkiye’ye tesim edilmesini, gerekli soruşturma ve araştırmaların yapılarak demokrasiye yapılan bu saldırının cezalandırılması gerektiğini düşünüyoruz.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. mantıklı…

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!