1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Fırat Üniversitesi 113 Memur Alımı Son Başvuru 17 Temmuz
Fırat Üniversitesi 113 Memur Alımı Son Başvuru 17 Temmuz

Fırat Üniversitesi 113 Memur Alımı Son Başvuru 17 Temmuz

Fırat Üniversitesi 113 memur alımı başvurularında sona geliniyor. Fırat Üniversitesi 113 sözleşmeli sağlık personeli alımı başvuruları 17 Temmuz’da bitecek. En az lise mezunu memur alımı başvuru şartları ve detaylar için tıklayınız.

A+A-

Fırat Üniversitesi 113 sözleşmeli personel alımı başvurularında sona geliniyor. Daha önce yayınlanan ilana göre Fırat Üniversitesi sözleşmeli statüde 113 memur alımı başvuruları 17 Temmuz 2017 tarihinde sona erecek. Bu kapsamda Fırat Üniversitesi Hastanesinde görev yapmak üzere 101 hemşire, 7 sağlık teknikeri, 2 röntgen teknisyeni, 2 fizyoterapist, 1 diyetisyen olmak üzere toplam 113 sözleşmeli sağlık personeli alınacak.

Adaylarda aranacak genel şartlar T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından yoksun tutulmamış olmak, kamuda sözleşmeli personel olarak çalışmış olanlar için sözleşme fesih tarihinin üzerinden en az 1 yıl geçmiş olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak gibi şartlar bulunuyor.

Fırat Üniversitesi 101 hemşire alımı iki farklı şekilde yapılacak. Sağlık meslek liselerinin hemşirelik bölümünden mezun olan adaylar için 63 hemşire kadrosu ayrıldı. Üniversitelerin hemşirelik bölümlerinden lisans mezunu adaylar ise 38 hemşire pozisyonuna sözleşmeli personel olabilmek için başvuru yapabilecek. Diğer pozisyonların özel şartlarına ulaşmak için aşağıdaki ilan metnini inceleyebilirsiniz.

Fırat Üniversitesi 113 kamu personeli alımı başvuruları 17 Temmuz 2017 tarihinde sona erecek. Adayların mesai bitimine kadar istenen belgelerle birlikte Fırat Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına başvuru yapmaları gerekiyor. İstenen belgeler, özel şartlar ve başvuru detaylarının belirtildiği memur alımı ilanı metni için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.