1. HABERLER

  2. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  3. Fırat Üniversitesi 38 Kişi Akademik Personel Alımı Yapıyor! Haziran 2019
Fırat Üniversitesi 38 Kişi Akademik Personel Alımı Yapıyor! Haziran 2019

Fırat Üniversitesi 38 Kişi Akademik Personel Alımı Yapıyor! Haziran 2019

DPB tarafından yayımlanan ilana göre Fırat Üniversitesi 38 Akademik Personel Alıyor. Peki, alıma kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman? Alımın tüm detayları haberimizde yer alıyor.

A+A-

Fırat Üniversitesine toplamda 38 akademik personel alımı gerçekleştirilecek. Peki, yayımlanan ilana göre Fırat Üniversitesine alım ilanına kimler başvuru yapabilecek? Başvurular nereye yapılacak? Fırat Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere Dr. öğretim üyesi, Doçent ve Profesör kadrolarına yerleştirilmek üzere toplam 38 Akademik Personel alımı yapılacak.

Fırat Üniversitesi Eczacılık Fakültesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, Su Ürünleri Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Mühendislik Mimarlık Fakültesi, İletişim Fakültesi ,eğitim fakültesi gibi bölümlere akademik personel yerleştirmesi yapacak.

Akademik personel alımına başvurular 10 Temmuz 2019 tarihinde son bulacak.

Profesör Ve Doçent kadrosu Daimi statüde olup, başvuracak adayların Anabilim Dalı ile “Başlıca Araştırma Eserini” belirttiği dilekçesi ile birlikte, özgeçmişini, noterden tasdikli doçentlik belgesini, ilgili yönetmelik ve yönergeye uygun hazırlanmış 6 takım başvuru dosyasını PDF formatında CD veya Taşınabilir Bellek ile başvurularını oluşturacaklar.

Doçent kadrosu Daimi statüde olup, atanmak isteyenlerin özgeçmişlerini, noter tasdikli Doçentlik Belgelerini, ilgili yönetmelik ve yönergeye uygun hazırlanmış 4 takım başvuru dosyasını PDF formatında CD veya Taşınır Belleğe aktarılarak dilekçeleri ile birlikte ilanın Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekiyor.

Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların özgeçmişlerini, noter tasdikli Doktora belgelerini, ilgili yönetmelik ve yönergeye uygun hazırlanmış 4 takım başvuru dosyasını PDF formatında CD veya Taşınır Bellek ile başvurularını oluşturacaklar.

Akademik yerleştirme sonuçları Fırat Üniversitesi resmi internet sitesinde ilan edilecek.

firat-universitesi-akademik-personel-alimi.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler