Fırat Üniversitesi 9 Akademik Personel Alımı Yapacak

Fırat Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Fırat Üniversitesi personel alımına başvuru şartları neler? İşte personel alımına ilişkin merak edilen detaylar...

Fırat Üniversitesi 9 Akademik Personel Alımı Yapacak
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Akademisyen adayları bu haberimiz sizi yakından ilgilendiriyor. Fırat Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Fırat Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman sona erecek?

Fırat Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde doçent kadrolarında 9 akademik personel alımı yapılacaktır. Fırat Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan Fırat Üniversitesi akademik personel alımı farklı fakülte ve bölümlere yapılacaktır. Fırat Üniversitesi akademik personel alımına başvuru şartları bölümlere göre farklılık göstermektedir.

Fırat Üniversitesi akademik personel alımına başvurmayı düşünen adayların başvuracakları kadro için bölümlerin istedikleri şartları dikkatli bir şekilde incelemeleri gerekmektedir. Fırat Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

Bu Yazıya Tepki Ver

Yazı Sona Erdi!

Yüklenemedi, lütfen tekrar deneyiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!