1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Fırat Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvurusu
Fırat Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvurusu

Fırat Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvurusu

Örnek Bir Personel Alım Uygulaması Yapacak olan Fırat Üniversitesi Kpss Puanına Göre Mülakat Yada Sınav Yapmadan Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı Yapacak Son Günü 12 Aralık 2014

A+A-

Örnek Bir Personel Alım Uygulaması Yapacak olan Fırat Üniversitesi Kpss Puanına Göre Mülakat Yada Sınav Yapmadan Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı Yapacak Son Günü 12 Aralık 2014.

Hemşirelik Lisans mezunu 6 Hemşire alınacak, Psikoloji Lisans mezunu Psikolog alınacak ayrıca;

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Ön Lisans Programından Mezun Olan, Belgelemek kaydıyla,3. Basamak Kamu Hastaneleri Döner Sermaye İşletmesi İhale biriminde en az 15 yıl hizmeti olman Diğer Sağlık Personeli alınacaktır.

Başvurular; 12.12.2014 Cumagünü mesai bitimine kadar Fırat Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına, başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte yapılacaktır.

İlan Tam Metni İstenen Evraklar ve Başvuru Formu İçin Tıklayınız.

Diğer Kamu ve Özel İş İlanları İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.