Windows 10’a ücretsiz geçiş için son 1 ay

    Windows 10  Windows    

Şimdiye kadarki en iyi Windows sürümü Windows 10'a ücretsiz* geçiş için zaman daralıyor. Siz de hemen işletmenizdeki Windows 7 ve 8.1 bilgisayarlarınızı Windows 10'a yükseltin, daha hızlı, daha kullanışlı ve daha güvenli Windows 10'la tanışın!

Son gün 29 Temmuz 2016. Sakın kaçırmayın!     Şimdi Yükseltin Şimdi Yükseltin    

Neden Windows 10 Pro?

Başlat Menüsü: Başlat Menüsü Windows'a geri döndü. Üstelik sık kullanılan uygulamaları öne çıkaran ve daha fazla özelleştirme olanağı sunan yeni haliyle eskisinden çok daha kullanışlı.

Continuum: Bilgisayarınızı nasıl kullanmak istediğinize siz karar verin. Continuum özelliği ile cihazlarınızı ister dokunmatik olarak tablet modunda, ister klavye ve fare ile masaüstü modunda kullanın. Microsoft Edge: Windows 10'un yeni web tarayıcısı Microsoft Edge ile web sayfaları üzerinde not alabilir, okuma modu sayesinde makale ve haberleri e-kitap formunda okuyabilirsiniz.

Bitlocker: Windows 10 Pro ile gelen BitLocker özelliği cihazların kaybolması veya çalınması durumunda içindeki verileri erişilemez hale getiren, Windows platformuna entregre bir disk şifreleme çözümüdür.

Üstün Güvenlik Özellikleri: Windows 10 daha güçlü güvenlik duvarları, yeni ve üstün kurumsal veri koruma gibi özellikleriyle size uçtan uca koruma sağlar.

Servis olarak Windows: Artık bir servis olarak sunulan Windows 10, sürekli güncellenerek sizleri daha sık yeni özelliklerle ve yeni teknolojilerle buluşturacak.

radyology
Editör
Tarih: 29 Haziran 2016
Cevap: 0

Oy Ver :
1 2 3 4 5

Yorum Ekle
Facebook Twitter