Memurlar ve Kamu Personeli Forum
Memurlar Forum - Tüm Kamu Personelinin Buluştuğu Forum - My Memur
Milli Eğitim Bakanlığı ( MEB ) Bünyesinde görev yapan tüm öğretmenler ve memurlar bu forum kategorisinde paylaşımlarda bulunabilirler. MEB Personeli Forum'da Atama Bekleyen Öğretmenler, Branş öğretmenleri, Öğretmen Nakil ve yer değiştirmeleri gibi tüm kon
Sağlık Bakanlığı personelinin bilgi paylaşımını gerçekleştirdiği forum kategorisidir. Sağlık Bakanlığı atamaları, Sağlık Bakanlığı yer değiştirmeleri gibi tüm sorunlarınızı bu kategoride paylaşabilirsiniz. Sağlık Personelleri, Doktorlar, Hemşireler, Sağlı
Tüm Bakanlıklarda, Kamu Kurum ve Kuruluşlarında görev yapan memurların buluştuğu ve bilgi alış verişinde bulunduğu platformdur. Kamu personeleri bu forum kategorisinde tüm sorularına yanıt arayabilirler...
Kamu Kurum ve Kuruluşlarında görev yapan 4/B'li sözleşmeli personellerin buluştuğu forum kategorisidir. 4/B'li sözleşmeli personeller bu kategoride bilgi paylaşımında bulunabilirler.
Kamu Kurum ve Kuruluşlarında görev yapan 4/C'li Geçici Personellerin buluştuğu forum kategorisidir. 4/C'li Geçici Personeller bu forum kategorisinde bilgi paylaşımında bulunabilirler.
Kamu Kurum ve Kuruluşlarında görev yapan tüm taşeron işçilerin buluştuğu forum kategorisidir. taşerona kadro ile ilgili tüm duyumlar ve taşerona kadroda son dakika gelişmeler bu forum kategorisinde paylaşılacaktır.
399 sayılı kanun Hükmünde Kararnameye tabi olarak çalışan personelin forum kategorisidir. KİK, İDT, bağlı ortaklık, müessese ve iştiraklerde çalışan tüm personel burada bilgi paylaşımında bulunabilirler.
Kamu Personeli ve Özel Sektör İş İlanı
Memurlar ve Kamu personeli ile alakalı alımlara iş ilanlarına Haber sitemiz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Burada bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı sunulmaktadır.
KPSS A Grubu Kamu Personeli Kadrolu Memur Alımı İş İlanı ve Kariyer sayfası.
KPSS B Grubu Kamu Personeli Kadrolu Memur Alımı İş İlanı ve Kariyer sayfası.
Kamu kurum ve kuruluşlarına sözleşmeli personel alımının yer aldığı sayfa.
Kamu ve özel sektördeki üniversitelere akademik ve öğretim üyesi alım ilanlarının yer aldığı sayfa.
KPSS Forum - My Memur
KPSS A Grubu; Müfettiş, Uzman, Denetmen ve Kontrolörlük yardımcılığı gibi sınavlara hazırlanan KPSS A Grubu adayların bilgi ve soru paylaşımında bulunduğu forum kategorisidir.
KPSS B Grubu sınava katılacak olan lise mezunu Memur adaylarının buluştuğu bilgi ve soru paylaşımında bulundukları forum kategorisidir.
KPSS B Grubu sınava katılacak olan Ön lisans mezunu Memur adaylarının buluştuğu bilgi ve soru paylaşımında bulundukları forum kategorisidir.
KPSS B Grubu sınava katılacak olan lisans mezunu Memur adaylarının buluştuğu bilgi ve soru paylaşımında bulundukları forum kategorisidir.
Eğitim fakültesi mezunlarının buluştuğu forum kategorisidir. KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi ÖABT kapsamında soru-cevap ve bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz.
Memur adaylarının girdiği Kamu personeli Seçme Sınavı KPSS ile ilgili KPSS Din Hizmetleri ve DHBT, Hakim ve Savcı Adaylığı Sınavları, POMEM ve PMYO gibi sınavlar ile alakalı tüm paylaşımları bu kategori üzerinde gerçekleştirebilirsiniz.
Sınavlar Forum - My Memur
Açıköğretim ve Uzaktan eğitim fakültelerinde okuyan tüm öğrencilerin soru cevap ve bilgi paylaşımlarını gerçekleştirdiği forum kategorisidir. AÖF Soru ve cevaplarına buradan erişebileceksiniz.
ÖSYM tarafından yapılan ALES Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı ile alakalı tüm bilgi paylaşımlarını bu forum kategorisi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
ÖSYM tarafından yapılan DGS yani Dikey Geçiş Sınavı ile alakalı tüm paylaşımları adaylar bu forum kategorisi üzerinden gerçekleştirebilirler.
Yüksek öğretime geçiş sınavı YGS ve Lisans yerleştirme sınavı LYS ile alakalı tüm bilgi paylaşımlarını forum kategorisinde gerçekleştirebilirsiniz.
Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı TEOG,Parasız Yatılılık Ve Bursluluk Sınavı PYBS, Motorlu Taşıtlar Sınavı MTSK, Açıköğretim Lisesi ile yani AÖL sınavları, Resmi Kurumlar Sınavı gibi sınavların yer aldığı forum kategorisidir.
Tüm sınavlar ile alakalı soru, cevap ve bilgi paylaşımlarınızı bu forum kategorisi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
Yaşama Dair Herşey
Windows Xp, Windows 7, Windows 8, Windows 10 Linux Mac Os Yardım Destek, Cep Telefonlarına ait her konunun ve Dizüstü Bilgisayar Notebook, hertürlü Sorun Yardım Destek Bölümü paylaşımların paylaşımların yapıldığı forum kategorisidir.
Sahibinden satılık yada kiralık olan eşyalarınız, malzemeleriniz, arabanızı yada evinize ait ilanınızı buradan yayınlayarak My Memur takipçilerine erişim sağlayabilirsiniz.
Annelerin kendileri ile alakalı yada çocukları ile alakalı tüm sorularını sora bileceği yada bilgi paylaşımı yapabilecekleri forum kategorisidir
Memurlar Mevzuat
Resmi gazete yayımlanan kanunlar, Yönetmelikler, tebliğler ve Kurul ile Mahkeme Kararları My Memur forum kategorisinde yer almaktadır.