Galatasaray’da Şok Ayrılık! Şok Açıklama!

Galatasaray Kadın Basketbol Takımı kaptanı Işıl Alben takımdan ayrıldığını açıkladı.

62921
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Işıl Alben’den Şok Açıklama

Galatasaray Kadın Basketbol Takımı’nda uzun yıllardır kaptanlık yapan Işıl Alben bir açıklama yaparak kulüpten ayrıldığını ve BOTAŞ Spor ile anlaşma yaptığını söyledi. Işıl Alben açıklamasında Galatasaray ile olan sözleşmesinde yazan rakam üzerinden ortalama yüzde 40 oranında indirimi kabul ettiğini, fakat aradan 4.5 ay gibi bir süre geçmesine rağmen şube personelleri tarafından hala kendisine yeni bir sözleşme ulaştırılmamasından dolayı Galatasaray Kadın Basketbol Takımı’nda artık istenmediğini düşündüğünü söyledi.

“Galatasaray Sözleşmeyi Tek Taraflı Feshetti”

Galatasaray Kadın Basketbol Takımı kaptanı Işıl Alben yaptığı açıklamada kulüp tarafından teklif edilen yüzde 40 indirimi kabul etiğini, ancak yine de aradan 4.5 ay geçmesine rağmen eline yeni bir sözleşmenin ulaşmadığını, bu nedenle de kendisinin artık Galatasaray’da istenmediğini düşündüğünü söyledi. Işıl Alben açıklamasında 31 Ocak 2020 tarihinde yeni sezona ait sözleşmesinin Galatasaray tarafından tek taraflı olarak feshedildiğini, şubat ayının ilk haftasında da görüşmeye davet edildiğini söyledi. Alben, yöneticilerin kendisine yüzde 40 indirimle yeni sözleşme teklif ettiğini, kendisinin de bunu kabul ettiğini belirtti.

“10 Numaralı Formamı Şimdilik Bırakıyorum”

Işıl Alben, bu görüşmenin üzerinden 4.5 ay geçtiğini ve bu zaman içinde yeni sözleşmenin ulaşmamasını artık kulüpte istenmemesi olarak algıladığını, bu şartlar altında 12 yıldan bu yana gururla giydiği 10 numaralı Galatasaray formasını “şimdilik” bıraktığını söyledi. Eski takımı BOTAŞ Spor’a geri döndüğünü, transfer için çok kısa bir sürede karar verdiğini, BOTAŞ Spor Kulübü Başkanı Kerim Taşkıran ve Yönetim Kurulu’na teşekkür ettiğini de ifade etti.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!