1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Gap Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı İç Denetçi Alımı Yapacak
Gap Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı İç Denetçi Alımı Yapacak

Gap Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı İç Denetçi Alımı Yapacak

Kalkınma Bakanlığı Gap Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı İç Denetçi Alımı yapacak. Naklen Atama...

A+A-

Kalkınma Bakanlığı Gap Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından 10 Ekim 2014 Cuma Günü İçi Denetçi alım ilanı yayınlandı. Kalkınma Bakanlığı Gap Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı İç Denetçi Memur alımı için başvyurular bugün yani 10 Ekim 2014 tarihinde başladı. Başvurular ilan tarihinden itibaren 15 güğn geçerli olacak. Naklen memur alımı için Detaylı bilgilere aşağıda verilen ilan metni linkinden  ulaşabileceksiniz.

Gap Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı İç Denetçi Alım İlanı

UNVANI

BÖLÜM

KADRO

DERECESİ

ADET

İÇ DENETÇİ

En az dört yıllık lisans eğitimi veren Siyasal Bilgiler, iktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler ile Hukuk Fakültelerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen yurt içi ve yurt dışındaki öğretim kurumlarından birini bitirmiş olmak.

1

1

İÇ DENETÇİ

Mühendislik, Mimarlık, Şehir Planlama programları bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen yurt içi ve yurt dışındaki öğretim kurumlanndan birim bitirmiş olmak.

3

1

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.