Garanti Bankası lise mezunu personel alımları

Garanti Bankası lise mezunu deneyimli ve deneyimsiz iki farklı alım yapıyor. Deneyimsiz olarak şube hizmetleri destek asistanı alacak. Deneyimli olarak ise güvenlik görevlisi alımı yapılacak. Detaylar ve başvuru için tıklayınız.

23553
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Garanti Bankası’nın deneyimsiz olarak alacağı şube hizmetleri destek asistanı için genel nitelikler arasında İstanbul’da bulunan şubelerinde ve genel müdürlük birimlerinde Şube ve Genel Müdürlük Hizmetleri Destek Asistanı pozisyonunda çalışabilecek personel alımı yapılacağı belirtildi. Şartlar arasında ise En az lise mezunu, 30 yaşını aşmamış, İstanbul ‘da ikamet etme şartı, Ofis programlarını iyi seviyede kullanabilme, Müşteri odaklı ve öğrenmeye açık olmak gibi detaylara yer verildi.

Ayrıca ilanda Türkiye İş Kurumu’na (İŞKUR) kayıtlı ve en az %40 engel derecesi olan, pozisyon ile ilgilenen adayların başvuru aşamasında engellerini ve engel derecelerini açık olarak belirtmeleri gerekli olduğu belirtildi.

Garanti Bankası’nın deneyimli olarak alacağı güvenlik görevlisi alımı için ise Genel Nitelikler arasında Zincirlikuyu Genel Müdürlüğü Alarm ve Kontrol Merkezi, Güneşli Genel Müdürlüğü ve Türkiye genelinde bulunan farklı Bölge Müdürlükleri ve şubeler için Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak.

Aranan şartlar ise şunlardır: En az lise mezunu, Güvenlik görevlisi deneyi varsa 28; yoksa 25 yaş şartı, Alarm ve Kontrol Merkezi Güvenlik Görevlisi için en az 1 yıl ilgili görevde deneyim sahibi ve iyi derecede ofis programları kullanabilen silahlı güvenlik sertifikasına sahip askerlik görevinin tamamlamış personel alımı yapılacak. şube hizmetleri destek asistanı için Garanti Bankasının insan kaynakları sisteminden kolayca ulaşabilmeniz için kod yeni mezun alanında GBYM2500’tir. Güvenlik görevlisi için ise kod deneyimli alanında GBD2497’dir. Başvuru ve  tüm detaylar için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!