1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Garanti Bankası Lise, MYO, Lisans Mezunu Personel Alımı Yapacak! Nisan 2019
Garanti Bankası Lise, MYO, Lisans Mezunu Personel Alımı Yapacak! Nisan 2019

Garanti Bankası Lise, MYO, Lisans Mezunu Personel Alımı Yapacak! Nisan 2019

Garanti Bankası Nisan 2019 itibarıyla çok sayıda branşa personel alımı ilanları yayımladı. Üniversite öğrencisi, lise, önlisans ve lisans mezunu banka personeli ile güvenlik görevlisi alımı başvurularına dair tüm detaylar My Memur haberde.

A+A-

Garanti Bankası personel alımı ilanları yayımladı. Üniversite öğrencisi personel alımları, lise mezunu güvenlik görevlisi alımları ile önlisans ve lisans mezunu çok sayıda personel alımı başvurularına dair tüm detayları My Memur olarak hazırladık. Garanti Bankası’nın hangi unvanlara ve hangi şehirlerde personel alımı yapacağı şu şekildedir:

GARANTİ BANKASI NİSAN 2019 PERSONEL ALIMLARI

Müşteri Danışmanı - Gebze, Darıca, Çayırova,

Müşteri Danışmanı – Diyarbakır,

Müşteri Danışmanı – Yozgat,

Müşteri Danışmanı -Gaziantep/Adıyaman/Şanlıurfa Ve Viranşehir,

Müşteri Danışmanı -Bolu Ve Gerede/ Karabük Ve Safranbolu/ Zonguldak, (Devrek)/Ankara(Kahramankazan)

Müşteri Danışmanı-İstanbul Anadolu Yakası,

Müşteri Danışmanı-İstanbul Avrupa Yakası,

Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi ( İngilizce ) – Sivas,

Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi – Sivas,

Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi ( İngilizce ) – Sivas,

Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi – Sivas,

Güvenlik Görevlisi/ Tekirdağ,

Güvenlik Görevlisi/ İstanbul için banka personeli alımları yapılacak.

GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI/ TEKİRDAĞ

En az lise mezunu, Çerkezköy, Kapaklı ve yakın çevresinde ikamet eden ya da edebilecek, Minimum 1.75 boyunda, Sağlık problemi olmayan, Tercihen herhangi bir sektörde güvenlik görevlisi pozisyonunda minimum 1 yıllık deneyimli, Silahli güvenlik kimliğine sahip, Disiplinli ve sorumluluk sahibi, Esnek zamanlı olarak çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış.

GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI / İSTANBUL

En az lise mezunuysanız, Silahlı güvenlik sertifikası sahibiyseniz (erkek adaylar için), Tercihen herhangi bir sektörde güvenlik görevlisi pozisyonunda minimum 1 yıllık deneyime sahipseniz, Disiplinli ve sorumluluk sahibiyseniz, Esnek zamanlı olarak (vardiyalı) çalışabilme engeliniz yoksa, Askerlik görevini tamamlamışsanız.

TELEFON BANKACILIĞI MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ALIMI ( İNGİLİZCE ), SİVAS

Lisans ya da meslek yüksekokulu öğrencisiyseniz, İyi derecede İngilizce biliyorsanız, Henüz 30 yaşını aşmadıysanız, Sivas'ta ikamet edebilecekseniz, Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 2 yıl tecil ettirdiyseniz.

TELEFON BANKACILIĞI MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ALIMI

Lisans ya da meslek yüksekokulu öğrencisiyseniz, Henüz 30 yaşını aşmadıysanız, Sivas'ta ikamet edebilecekseniz, Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 2 yıl tecil ettirdiyseniz.

MÜŞTERİ DANIŞMANI ALIMI - GEBZE, DARICA, ÇAYIROVA

En az lisans mezunuysanız, Henüz 30 yaşını aşmadıysanız, Gebze,Darıca ,Çayırova 'da ikamet ediyorsanız, Segem Sertifikası’na sahipseniz (tercihen), Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz.

MÜŞTERİ DANIŞMANI ALIMI, DİYARBAKIR

En az lisans mezunuysanız, Henüz 30 yaşını aşmadıysanız, Diyarbakır'da ikamet ediyorsanız, Segem Sertifikası’na sahipseniz (tercihen), Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz.

MÜŞTERİ DANIŞMANI ALIMI, YOZGAT

En az lisans mezunuysanız, Henüz 30 yaşını aşmadıysanız, Yozgat'ta ikamet ediyorsanız, Segem Sertifikası’na sahipseniz (tercihen), Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz.

MÜŞTERİ DANIŞMANI ALIMI, GAZİANTEP/ADIYAMAN/ŞANLIURFA VE VİRANŞEHİR

En az lisans mezunuysanız, Henüz 30 yaşını aşmadıysanız, GAZİANTEP/ADIYAMAN/ŞANLIURFA VE VİRANŞEHİR il ve ilçelerinden birinde ikamet ediyorsanız, Segem Sertifikası’na sahipseniz (tercihen), Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz.

MÜŞTERİ DANIŞMANI ALIMI, BOLU VE GEREDE/ KARABÜK VE SAFRANBOLU/ ZONGULDAK (DEVREK)/ANKARA(KAHRAMANKAZAN)

En az lisans mezunuysanız, Henüz 30 yaşını aşmadıysanız, BOLU VE GEREDE/ KARABÜK VE SAFRANBOLU/ ZONGULDAK (DEVREK)/ANKARA(KAHRAMANKAZAN) il ve ilçelerinden birinde ikamet ediyorsanız, Segem Sertifikası’na sahipseniz (tercihen), Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz.

MÜŞTERİ DANIŞMANI ALIMI -İSTANBUL ANADOLU YAKASI

En az lisans mezunuysanız, Henüz 30 yaşını aşmadıysanız, İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyorsanız, Segem Sertifikası’na sahipseniz (tercihen), Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz.

MÜŞTERİ DANIŞMANI ALIMI -İSTANBUL AVRUPA YAKASI

En az lisans mezunuysanız, Henüz 30 yaşını aşmadıysanız, İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorsanız, Segem Sertifikası’na sahipseniz (tercihen), Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz.

TELEFON BANKACILIĞI MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ALIMI, ( İNGİLİZCE ), SİVAS

Lisans ya da meslek yüksekokulu mezunuysanız, İyi derecede İngilizce biliyorsanız, Günde 6,5 saat olmak üzere haftada 6 gün çalışabilecekseniz, Henüz 30 yaşını aşmadıysanız, Sivas 'da ikamet edebilecekseniz, Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 2 yıl tecil ettirdiyseniz.

TELEFON BANKACILIĞI MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ALIMI, SİVAS

Lisans ya da meslek yüksekokulu mezunuysanız, Günde 6,5 saat olmak üzere haftada 6 gün çalışabilecekseniz, Henüz 30 yaşını aşmadıysanız, Sivas 'da ikamet edebilecekseniz, Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 2 yıl tecil ettirdiyseniz.

İlanlara başvuru için tıklayınız:

www.jpg

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler