1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Garanti Bankası MYO ve Lisans Mezunu Personel Alımı Yapacak
Garanti Bankası MYO ve Lisans Mezunu Personel Alımı Yapacak

Garanti Bankası MYO ve Lisans Mezunu Personel Alımı Yapacak

Garanti Bankası personel alımları kapsamında öğrenci, yeni mezun ve deneyimli personel alımları yapacak. Garanti Bankası önlisans, lisans ve üniversite öğrencisi alımlarının tüm detaylarını My Memur haberde bulabilirsiniz.

A+A-

Garanti Bankası üç farklı kategoride personel alımları yapacaktır. 2017 Ekim ayı itibarıyla Garanti Bankası personel alımları için üniversitelerin 3 ve 4. sınıf öğrencileri ile MYO öğrencileri başvuru yapabilmektedir.

 

Ayrıca yeni mezun personel alımları için hem önlisans hem de lisans mezunlarının başvuru yapacağı ilanlar bulunuyor. Deneyimli personel alımları kapsamında da sadece lisana mezuniyeti ve deneyim aranmaktadır. Tüm alımlarla ilgili detayları My Memur olarak sizler için hazırladık.

 

Garanti Bankası “Yeni Mezun personel alımları” için başvuru yapılabilecek branşlar şunlardır:

 

Mobil grup asistanı alımı:

 

Tercihen önlisans/lisans öğrencisi ya da mezunuysanız, 30 yaşını aşmadıysanız, Ankara'da ikamet ediyorsanız, Seyahat engeliniz bulunmuyorsa, Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için), B veya C sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve büyük araç kullanımı konusunda tecrübeliyseniz başvuru yapabilirsiniz.

 

Bknz: Garanti Bankası personel alımlarına başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.

 

Telefon bankacılığı müşteri temsilcisi alımı:

 

Lisans ya da meslek yüksekokulu mezunuysanız, Henüz 30 yaşını aşmadıysanız, İstanbul'da ikamet ediyorsanız (Görev yerimiz Güneşli), Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için), Haftanın herhangi 5 günü 09:00-18:00 veya 18:00-02:00 ( gece ) saatleri arasında çalışabilecekseniz, Kendinizi iletişim becerileri kuvvetli, ikna kabiliyeti gelişmiş, satış yapma konusunda da istekli biri olarak tanımlıyorsanız başvuru yapabilirsiniz.

 

Telefon bankacılığı müşteri temsilcisi alımı

 

Lisans ya da meslek yüksekokulu mezunu veya öğrencisiyseniz, Günde 6,5 saat olmak üzere haftada 6 gün çalışabilecekseniz, Henüz 30 yaşını aşmadıysanız, Sivas 'da ikamet edebilecekseniz, Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için), Kendinizi iletişim becerileri kuvvetli, ikna kabiliyeti gelişmiş, satış yapma konusunda da istekli biri olarak tanımlıyorsanız başvuru yapabilirsiniz.

 

Garanti Bankası “deneyimli personel alımları” için başvuru yapılabilecek branşlar şunlardır:

 

Stratejik planlama yetkilisi alımı:

 

Üniversitelerin Ekonomi, İşletme veya Mühendislik fakültelerinden mezunsanız, Bankacılık sektöründe ve/veya yönetim danışmanlığı / denetim alanında maksimum 2 yıl tecrübeliyseniz, Çok iyi derecede İngilizce biliyorsanız, İyi derecede MS Office uygulamaları bilgisine sahipseniz, Sayısal yönünüz kuvvetli, analitik ve rakamlarla çalışma & yorumlama beceriniz gelişmişse başvuru yapabilirsiniz.

 

Yaratıcı, yenilikçi ve yeni süreçlere/değişime açıksanız, İletişim gücünüzün ve kendinizi ifade etme kabiliyetinizin yüksek olduğunu düşünüyorsanız, Etkin takım oyuncusuysanız, Tercihen Askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmişseniz ( Erkek adaylar için ) başvuru yapabilirsiniz.

 

Dijital özel projeler ve güvenlik yönetmeni alımı:

 

Üniversitelerin tercihen, bilgisayar, endüstri, elektrik elektronik mühendisliği veya yönetim bilişim sistemleri bölümlerinden mezunsanız, Çok iyi derecede İngilizce biliyorsanız, Analitik düşünme yeteneğine sahipseniz, Tercihen Bilgi Sistemleri denetimi alanında veya Bankaların bilgi güvenliği ekiplerinde minimum 3-4 yıllık deneyime sahipseniz başvuru yapabilirsiniz.

 

Bilgi Güvenliği bakış açısıyla risk değerlendirmeleri yapabiliyorsanız, Bankalarda Bilgi Sistemleri yönetiminde esas alınan yerel mevzuat ve uluslararası standartlar hakkında bilgi sahibiyseniz, Finansal ve dijital işlem güvenliği, antimalware, kimlik doğrulama, işlem imzalama, kişisel verilerin korunması konularına hakimseniz başvuru yapabilirsiniz.

 

Erkek adaylar için askerliği tamamlamışsanız,  Pozitif düşünen ve kendini geliştirmeye istekliyseniz, İletişim ve sunum becerileri yüksek, ekip çalışmasına yatkınsanız, Yoğun ve hızlı iş ortamında dikkatli, detaylarda özenli çalışmaya istekliyseniz, Yenilikçi, araştırmacı ve kendini geliştirmeye önem veren biriyseniz başvuru yapabilirsiniz.

 

Kredi riski planlama yetkilisi/yönetmeni alımı:

 

Üniversitelerin tercihen İşletme, Matematik, veya Mühendislik bölümleri ile İstatistik, Enformasyon Teknolojileri, MIS bölümlerinden mezunsanız, Tercihen ilgili alanlarda Yetkili pozisyonu için 1 - 3 yıl, Yönetmen pozisyonu için 4-6 yıl deneyime sahipseniz, Çok iyi derecede MS Office Excel (Tercihen SQL) bilgisine sahipseniz, Finans ve kredi konularında tecrübeliyseniz, Raporlama ve veri analiz tekniklerini biliyorsanız başvuru yapabilirsiniz.

 

İyi düzeyde İngilizce biliyorsanız, Kendinizi iletişim gücü yüksek, analitik düşünebilen, araştırmacı, yoğun ve hızlı iş ortamında; planlı ve detaylarda dikkatli biri olarak tanımlıyorsanız, Çözüm odaklı, gelişime ve öğrenmeye açık, takım çalışmasına yatkın olduğunuzu düşünüyorsanız, Tercihen askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmişseniz ( Erkek adaylar için) başvuru yapabilirsiniz.

 

Pazarlama iletişimi yetkilisi alımı:

 

En az lisans mezunuysanız, İyi derecede MS Ofis program bilgisine sahip, sunum hazırlama ve sunma yetkinleriniz kuvvetliyse, Çok iyi derecede İngilizce biliyorsanız, Yenilikçi, araştırmacı, yoğun iş ortamında, dikkatli, planlı, detaylarda özenli çalışmaya yatkınsanız, Pozitif düşünen ve sonuç odaklıysanız başvuru yapabilirsiniz.

 

İletişimi kuvvetli, ilişki yönetiminde başarılı, ekip çalışmasına yakın, öğrenmeye açık biriyseniz, İş takibi yüksek, sonuç odaklı, planlama, önceliklendirme, nitelikli karar alma yeteneğine ve analitik bakış açısına sahipseniz, Analitik bakış açısında sahip ve data ile uğraşıp iç görü çıkartmaya ilgi duyan, soyut kavramlarla düşünebilen personel alımı yapılacak.

 

İletişimi kuvvetli, işbirliği kurma konusunda yetenekli, ilişki yönetiminde başarılı, ekip çalışmalarına yatkın, Reklam/dijital kreatif ajans veya marka tarafı digital reklam alanlarında en az 2 yıl deneyiminiz varsa başvuru yapabilirsiniz.

 

Performans tabanlı pazarlama yönetmeni alımı:

 

Üniversitelerin tercihen istatistik, mühendislik, ekonomi veya işletme bölümlerinden mezunsanız, Çok iyi derecede İngilizce biliyorsanız, Dijital Pazarlama Performans Yönetimi ve Dijital Analitik ve Ölçümleme alanlarında deneyiminiz varsa, en az 4 yıl deneyimliyseniz, Tercihen arama motoru reklamları ve sosyal medya reklam yönetimi konusunda deneyimliyseniz başvuru yapabilirsiniz.

 

Adobe Analytics, Google Analytics ve Adjust vb. etkin bir şekilde kullanabiliyorsanız, Analitik düşünme yeteneğine sahipseniz, Pozitif düşünen ve kendini geliştirmeye istekliyseniz, İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkınsanız, Yoğun ve hızlı iş ortamında dikkatli, detaylarda özenli çalışmaya istekliyseniz, Yenilikçi, araştırmacı ve kendini geliştirmeye önem veren biriyseniz başvuru yapabilirsiniz.

 

Garanti Bankası “Üniversite öğrencisi” olarak Üniversite 3 ve 4. Sınıf ile MYO öğrencileri için başvuru yapılabilecek branşlar.

 

Talent camp & garantili gelecek için personel alımı:

 

Çok iyi derecede İngilizce bilmek, 4 yıllık (örgün eğitim veren) üniversitelerin 3. ya da 4. sınıf veya Yüksek Lisans öğrencisi olmak gerekiyor.

 

Telefon bankacılığı müşteri temsilcisi alımı:

 

Lisans ya da meslek yüksekokulu öğrencisiyseniz, Henüz 30 yaşını aşmadıysanız, Sivas'ta ikamet edebilecekseniz, Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için), Günde 6,5 saat olmak üzere haftada 6 gün çalışabilecekseniz, Etrafınızda iletişim becerileri kuvvetli, ikna kabiliyeti gelişmiş, satış yapma konusunda da istekli biri olarak ilana başvuru yapabilirsiniz.

 

Telefon bankacılığı müşteri temsilcisi alımı:

 

Lisans ya da meslek yüksekokulu mezunu veya öğrencisiyseniz, Henüz 30 yaşını aşmadıysanız, İstanbul'da ikamet ediyorsanız (Görev yerimiz Güneşli), Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için), Haftanın herhangi bir 5 günü 09:00-18:00 saatleri arasında çalışabilecekseniz, Kendinizi iletişim becerileri kuvvetli, ikna kabiliyeti gelişmiş, satış yapma konusunda da istekli biri olarak tanımlıyorsanız başvuru yapabilirsiniz.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler