1. HABERLER

 2. İŞ İLANLARI

 3. SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI

 4. Gazi Üniversitesi 24 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor!
Gazi Üniversitesi 24 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor!

Gazi Üniversitesi 24 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor!

Gazi Üniversitesi, KPSS (B) grubu puan sıralamasını esas almak şartıyla 24 Sözleşmeli Personel alımı yapıyor.

A+A-

Gazi Üniversitesi birimlerinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanun’unun 4.maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar’da Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’ da yer alan ek 2’nci maddenin (b) fıkrasına göre 2018 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle giderleri Özel Bütçeden karşılanmak üzere toplam 24 adet Sözleşmeli Personel alınacaktır.

Hangi Kadrolara Sözleşmeli Personeller Aranıyor?

 • 1 Mühendis (Bilgisayar),
 • 1 Mühendis (İnşaat),
 • 2 Tekniker (Bilgisayar),
 • 20 Diğer Sağlık Personeli (Tıbbi Sekreter)

Başvuru Şartları Nelerdir?

 • 657 Sayılı Devlet Memurları Kanun’unun 48. maddesinin (A) bendinde belirtilen şartları taşımak,
 • Tercih edilecek pozisyonun karşısında yer alan şartları taşıyor olmak,
 • 2018 KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak,
 • Başvuru tarihi itibari ile 35 yaşını doldurmamış olmak.(17.07.1985 ve üstü doğumlu olmak) 4-
 • Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,
 • Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması,
 • İnşaat Mühendisi kadrosuna başvuru yapacak adayların Sahada çalışma ve seyahat engeli olmamalıdır,
 • Başvuracak adayların durumunun; 657 Sayılı Devlet Memurları Kanun’unun 4/B maddesinin "Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler." hükmüne uygun olması.

Adaylarla hizmet sözleşmesi yapılacak olup, sözleşmede belirtilen şartları yerine getirmeyen adayların sözleşmeleri bir ay içerisinde feshedilecektir.

Nasıl Başvuru Yapılacak?

Adayların http://personelilan.gazi.edu.tr/ adresinden üye girişi yaparak başvuru yapılacak pozisyon için gerekli evrakları sisteme eksiksiz olarak yüklemesi ve başvuru işlemini tamamlaması gerekmektedir. Başvuru işlemlerinin sistem üzerinden nasıl yapılacağını gösterir yardım dosyası yine aynı site üzerinden erişime açılmıştır.

Tecrübe istenen pozisyonlar için adaylardan başvuruda bulunacakları pozisyonda çalıştıklarını gösterir belgenin kontrolü amacıyla https://www.turkiye.gov.tr/sgk-tescil-ve-hizmet-dokumu adresinden alınan barkodlu belgenin indirilerek sisteme yüklenmesi gerekecektir.

Başvuru işlemleri 17.07.2020 – 31.08.2020 arasında yapılabilecektir. İlana ilişkin duyurular www.gazi.edu.tr adresinden yapılacak olup ilgililere başka bir şekilde tebliğ yapılmayacaktır.

Kadrolara göre özel şartlar aranmaktadır. Özel şartlar ve diğer detaylara bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.