1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR İŞ İLANLARI

  4. Gazi Üniversitesi 73 Personel Alacak! KPSS Şartsız 59 KPSS 60 Puan 14 Kişi Alınacak
Gazi Üniversitesi 73 Personel Alacak! KPSS Şartsız 59 KPSS 60 Puan 14 Kişi Alınacak

Gazi Üniversitesi 73 Personel Alacak! KPSS Şartsız 59 KPSS 60 Puan 14 Kişi Alınacak

Gazi Üniversitesi, ilköğretim mezunu, Lise mezunu, Önlisans mezunu ve lisans mezunu KPSS şartsız ve KPSS en az 60 puan olmak üzere toplam 73 personel alacak. gazi Üniversitesi daimi işçi alımı son gün 4 Ekim 2019 olarak belirlendi.

A+A-

Gazi Üniversitesi, ilköğretim mezunu, Lise mezunu, Önlisans mezunu ve lisans mezunu toplam 73 personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. İŞKUR iş İlanları kapsamında yapılacak alımda KPSS şartsız personel alımı ve KPSS 60 puan şartı olan personel alımları bulunuyor. İlköğretim mezunu 42 personel, Lise Mezunu 17 Lise Mezunu, 13 Önlisans mezunu, 1 lisans mezunu olmak üzere toplam 73 kişi alınacak.

İLKÖĞRETİM MEZUNU PERSONEL ALIMI

Gazi Üniversitesi personel alımı kapsamında 25 Hastane Hizmetlisi, 17 Temizlik görevlisi alımı gerçekleştirecek. Başvuru yapacak olan adayların başvurularını 4 EKİM 2019 tarihine kadar tamamlaması gerekiyor. KPSS şartı aranmıyor. Başvuru yapacak olana adayların Ankara’da ikamet etmeleri gerekiyor. Başvurular İŞKUR İnternet sitesi üzerinden veya OSTİM İŞKUR Şubesine şahsen gerçekleştirecekler. İŞKUR 5184060 ve 5184075 numaralı ilan numarası ile başvuru yapabilecekler.

LİSE MEZUNU PERSONEL ALIMI

Gazi Üniversitesi 9 meslek grubunda toplam 17 daimi işçi alımı gerçekleştireceğini duyurdu. 1 Temel imalat ve Montaj elemanı alımı, 4 Elektrik teknisyeni alımı, 3 Elektromekanik Taşıyıcılar Bakım Onarım Teknisyeni, 1 Kaynak teknisyeni alımı, 3 Sıhhi Tesisatçı alımı, 2 Soğutma ve iklimlendirme Teknisyeni alımı, 1 mobilyacı ve döşemeci alımı, 1 Grafik Teknisyeni alımı, 1 Erkek Kuaförü alımı olmak üzere toplam 17 kişi alınacak. Alım yukarıda bahsettiğimiz üzere İŞKUR iş ilanları kapsamında yapıldığı için başvuruları 4 Ekim 2019 tarihine kadar İŞKUR internet sitesi veya İŞKUR Şubeleri ile şahsen yapılacak.

ÖNLİSANS MEZUNU PERSONEL ALIMI

Gazi Üniversitesi Önlisans mezunu toplam 13 daimi işçi alımı yapacak. Başvuru yapacak adayların Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS girmiş olma ve KPSSP93 puan türünden en az 60 puana sahip olması gerekiyor. 2 Bilgisayar Programcısı, 3 Bilgisayar Programcılığı Teknikeri, 5 Büro Yönetimi ve Sekreterlik, 1 Aşçı, 1 Büro Yönetimi, 1 Garson olmak üzere toplam 13 kişi alacak. Başvurular İŞKUR üzerinden gerçekleşecek.

LİSANS MEZUNU PERSONEL ALIMI

Gazi Üniversitesi 1 İnşaat Mühendisi alacak. İnşaat Mühendisi alımı için başvuru yapacak adayların Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS girmiş olma ve KPSSP3 puan türünden en az 60 puana sahip olması aranan şartlar arasında yer alıyor.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
2 Yorum
İlgili Haberler