Gazi Üniversitesi Akademik Personel Alıyor!Toplam 100 Kişi -Mayıs 2019

DPB tarafından yayımlanan ilana göre Gazi Üniversitesi Dr. Öğretim görevlisi, Doçent ve Profesör kadrolarında alım gerçekleştirecek. Doçent kadrolarında alım daimi statü olarak yapılacak.

featured

Gazi Üniversitesi akademik personel alımında kadro dağılımları ise şöyle sıralanıyor. Yapılacak olan akademik alım Diş Hekimliği Fakültesi, Tıp Fakültesi, Teknoloji Fakültesi, Spor Bilimleri Fakültesi, Mimarlık Fakültesi, İlahiyat, Fen, Mühendislik, Gazi Eğitim fakültelerine olacak.

Dr. Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adaylar, başvurdukları; Anabilim dalını belirten dilekçelerine ekleyecekleri, özgeçmişini, 2 adet fotoğrafını, nüfus cüzdan fotokopisi, doktora/tıpta uzmanlık belgesi ve bilimsel çalışma yayın listesini (4) takım dosya ile beraber başvuracaklar.

Doçent başvuruda bulunacak adayların başvuracakları bölüm ve Anabilim dalını belirten dilekçelerine ekleyecekleri özgeçmişini, 2 adet fotoğrafını, nüfus cüzdan fotokopisi, Doçentlik Başarı Belgesi ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan dosyalarını (4) dört takım dosya ile beraber başvuru yapabilecekler.

657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48.maddesindeki genel ve ilanda belirtilen diğer koşulları taşıyan Doçent kadrolarına başvuracak adayların Gazi Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına başvuru yapabilecekler. Dr. Öğretim Üyesi kadrolarına başvuracak adayların ise ilgili birimlere şahsen başvurmaları gerekiyor. İlana son başvuru tarihi ise 23 Mayıs 2019 olarak belirtiliyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Gazi Üniversitesi Akademik Personel Alıyor!Toplam 100 Kişi -Mayıs 2019

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!