1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  4. Gazi Üniversitesi Akademik Personel Alıyor!Toplam 100 Kişi -Mayıs 2019
Gazi Üniversitesi Akademik Personel Alıyor!Toplam 100 Kişi -Mayıs 2019

Gazi Üniversitesi Akademik Personel Alıyor!Toplam 100 Kişi -Mayıs 2019

DPB tarafından yayımlanan ilana göre Gazi Üniversitesi Dr. Öğretim görevlisi, Doçent ve Profesör kadrolarında alım gerçekleştirecek. Doçent kadrolarında alım daimi statü olarak yapılacak.

A+A-

Gazi Üniversitesi akademik personel alımında kadro dağılımları ise şöyle sıralanıyor. Yapılacak olan akademik alım Diş Hekimliği Fakültesi, Tıp Fakültesi, Teknoloji Fakültesi, Spor Bilimleri Fakültesi, Mimarlık Fakültesi, İlahiyat, Fen, Mühendislik, Gazi Eğitim fakültelerine olacak.

Dr. Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adaylar, başvurdukları; Anabilim dalını belirten dilekçelerine ekleyecekleri, özgeçmişini, 2 adet fotoğrafını, nüfus cüzdan fotokopisi, doktora/tıpta uzmanlık belgesi ve bilimsel çalışma yayın listesini (4) takım dosya ile beraber başvuracaklar.

Doçent başvuruda bulunacak adayların başvuracakları bölüm ve Anabilim dalını belirten dilekçelerine ekleyecekleri özgeçmişini, 2 adet fotoğrafını, nüfus cüzdan fotokopisi, Doçentlik Başarı Belgesi ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan dosyalarını (4) dört takım dosya ile beraber başvuru yapabilecekler.

657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48.maddesindeki genel ve ilanda belirtilen diğer koşulları taşıyan Doçent kadrolarına başvuracak adayların Gazi Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına başvuru yapabilecekler. Dr. Öğretim Üyesi kadrolarına başvuracak adayların ise ilgili birimlere şahsen başvurmaları gerekiyor. İlana son başvuru tarihi ise 23 Mayıs 2019 olarak belirtiliyor.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler