1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Gazi Üniversitesi Vakfı Öğretmen Alımı 2015
Gazi Üniversitesi Vakfı Öğretmen Alımı 2015

Gazi Üniversitesi Vakfı Öğretmen Alımı 2015

Gazi Üniversitesi Vakfı Öğretmen Alım ilanı, Gazi Üniversitesi özel okullarına Öğretmen Alımı, Gazi Üniversitesi Vakfı kolejine Öğretmen Alımı 2015

A+A-

Gazi Üniversitesi’ne bağlı Gazi üniversitesi Vakfı Özel Okulları Bünyesinde bazı branşlarda öğretmen alımı yapılacaktır.

Bu branşlar ilkokul ve ortaokul için şunlardır;

Okul öncesi öğretmenliği, okul öncesi yardımcı öğretmeni, sınıf öğretmeni, rehber öğretmeni, branş öğretmeni, İngilizce ve İspanyolca öğretmeni

Anadolu ve Fen lisesi için; Branş Öğretmenleri, İngilizce ve İspanyolca öğretmeni, rehber öğretmeni, ve uluslararası bakalorya diploma programında deneyimli İngilizce, Matematik(İngilizce) Biyoloji(İngilizce) Kimya(İngilizce) ve Fizik (İngilizce) Öğretmenleri alımı yapılacaktır.

Adaylarda aranan şartlar MEB’de öğretmen atamasına haiz şartları taşıması gerekmektedir.En az 4 yıllık deneyimin arandığı adaylarda yabancı dil bilgisine sahip ve alanlarında lisansüstü eğitim almış olmaları gerekmektedir.

 Adaylar için başvuralar başlamıştır ve 6 Mart 2015 tarihine kadar başvurularını yapabilirler. Başvuru linki aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Duyuru ve Başvuru Sayfası için TIKLAYINIZ:

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.