1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Kamu İşçisi Alıyor Mart 2019
Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Kamu İşçisi Alıyor Mart 2019

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Kamu İşçisi Alıyor Mart 2019

İŞKUR tarafından yayımlanan ilana göre Gaziantep Emniyet Müdürlüğü kendi bünyesinde çalışacak 4 (dört) kamu işçisi alımı gerçekleştirecek. Kamu işçisi, kamu personeli alımlarına My Memur sitesinden ulaşabilirsiniz.

A+A-

Gaziantep Emniyet Müdürlüğüne alınacak kamu işçisi temizlik görevlisi unvanıyla işe alınacak. Alımı yapılacak kamu işçisi alımına başvuracak adaylardan 3’ü kişisel durumu engelli olanlar bir diğerine ise kişisel durumu terörle mücadelede yaralanmış (tmy) olanlar başvuru yapabilecek.

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilana göre Gaziantep Emniyet Müdürlüğüne başvuracak adaylardan ayrıca;  Askerliğini Yapmış veya muaf olması, Kamu haklarından mahrum bulunmaması, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olması isteniyor. Ayrıca görevine devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmaması, yaptırılacak Arşiv araştırması olumlu olması, Engelliler için gerekli sağlık kurulu raporu almış olması isteniyor. Başvuru yapacak adayların Başvuru yaptığı il sınırları içerisinde son 1 yıldır ikamet ediyor olması şartı aranıyor.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü kamu işçisi alımına talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular, ilan ve sınav sürecinin her aşamasında reddedilebileceği de belirtiliyor.

Kamu işçisi alımı için adaylar 15 Mart 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirecekler. Engelli kamu işçisi alımı için adaylar 00004871704, terörle mücadelede yaralanmış (tmy) olanlar 00004871781 ilan numarası ile başvuru yapacaklar. Başvurular İŞKUR İl Müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya internet adresi üzerinden İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabilecekler.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü kamu işçisi alımında adaylar başvuru sonrası kuraya tabi tutulacak. Kura ise 26 Mart 2019 tarihinde Gaziantep Emniyet Müdürlüğünde yapılacak.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
1 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler