Gaziantep Üniversitesi 101 Memur Alımı Yapacak

Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan memur alımı ilanına göre 101 memur alımı yapılacak? Peki Gaziantep Üniversitesi'ne yapılacak personel alımı hangi kadrolarda olacak? İşte merak edilen detaylar..

42300
Daha Fazla Göster

Memur adaylarını sevindiren haber geldi. Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan memur alımı ilanına göre 101 memur alımı yapılacak. Peki Gaziantep Üniversitesi’ne yapılacak personel alımı hangi kadrolarda olacak? İlana başvuru şartları neler?

Devlet Personel Başkanlığınca yayımlanan personel alımına göre Gaziantep Üniversitesi hastanesinde çalıştırılmak üzere lisans ve önlisans mezunu 101 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Gaziantep Üniversitesi hastanelerine yapılacak personel alımı hemşire, sosyal çalışmacı ve sağlık teknikeri kadrolarında yapılacaktır.

Gaziantep Üniversitesinin 80 hemşire alımına Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik veya Sağlık Memurluğu bölümleri ile ilgili Yüksekokulların/Fakültelerin Hemşirelik veya Sağlık Memurluğu programından mezun olan adaylar başvuru yapabilecekler. Başvurularda KPSS puan barajı bulunmuyor 2016 yılı KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak ve belgelemek yeterli olacak. Diğer kadrolarda yapılacak personel alımının kadroya özel şartları bulunmaktadır. Adayların başvuracakları kadronun şartlarını taşıması gerekmektedir.

Genel şartlar arasında ise T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, adli sicil kaydı bulunmamak,  657 Sayılı Kanun’un 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak, askerlikle ilişiği bulunmamak, 35 yaşından gün almamış olmak ile kamu kurum ve kuruluşlarında 4/B’li olarak çalışıyor olmamak yer alıyor.

Adayların başvurularını istenen belgelerle birlikte Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen yapabilecek olup, posta ya da başka yollarla yapılan başvurular kabul edilmeyecek. Başvurular için son tarih 13 Mayıs 2018 olarak açıklandı. Gaziantep Üniversitesi personel alım ilanının tam metni için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Gaziantep Üniversitesi 101 Memur Alımı Yapacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!