1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  4. Gaziantep Üniversitesi 71 Akademik Personel Alımı Yapıyor! Haziran 2019
Gaziantep Üniversitesi 71 Akademik Personel Alımı Yapıyor! Haziran 2019

Gaziantep Üniversitesi 71 Akademik Personel Alımı Yapıyor! Haziran 2019

DPB tarafından yayımlanan ilana göre Gaziantep Üniversitesi 71 Akademik Personel Alıyor. Peki, alıma kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman? Alımın tüm detayları haberimizde yer alıyor.

A+A-

Gaziantep Üniversitesine toplamda 71 akademik personel alımı gerçekleştirilecek. Peki, yayımlanan ilana göre Gaziantep Üniversitesine alım ilanına kimler başvuru yapabilecek? Başvurular nereye yapılacak? Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere Dr. öğretim üyesi, Doçent ve Profesör kadrolarına yerleştirilmek üzere toplam 71 Akademik Personel alımı yapılacak.

Akademik personel alımına başvurular 24 Haziran 2019 tarihinde son bulacak.

Gaziantep Üniversitesi adayın müracaat ettiği kadroya ait, birim, bölüm bilgilerini içeren müracaat dilekçesi, Özgeçmiş 4 adet fotoğraf, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Yabancı Dil Evrakı, Erkek adaylar için Askerlik Durum Evrakı ile başvuru yapacaklar. Aynı zamanda adaylar Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Uzmanlık Evrakı veya Sanatta Yeterlilik Belgesi, Doçentlik Evrakı (Tasdikli suretleri), Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu ile başvuru yapacaklar.

Profesör ve Doçent unvanına sahip öğretim üyeleri sahip olduğu unvanlardan daha alt unvanlı Kadrolara müracaat edemeyecekler. Profesör ve Doçent kadrosuna müracaat eden adaylar daimi Müddetli çalıştırılacak.

Gaziantep Üniversitesine başvurular şahsen yapılacak.

 Akademik yerleştirme sonuçları Gaziantep Üniversitesi resmi internet sitesinde ilan edilecek. Adayların müracaat dilekçelerinde yazışma adresleri, telefon numaraları ile e-posta adreslerini bildirmesi gerekiyor. İlan şartlarına uygun olmadığı anlaşılan müracaatlar geçersiz sayılacak.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler