Gaziantep’teki bombalı saldırıda ölenlerin isimleri belli oldu

Gazinantep'de düğüne gerçekleştirilen hain saldırıda şehit olanların isimleri açıklandı. Hain saldırıda şehit olan 51 vatandaşımızdan 41'inin kimlikleri belli oldu.

23557
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gaziantep’te düzenlenen bombalı saldırıda şehit olanların isimleri belli oldu. Gaziantep’in Şahinbey ilçesi Akdere mahallesinde yapılmakta olan bir düğüne yapılan canlı bombalı hain saldırıda şehit olan vatandaşlarımızın isimleri açıklandı. Hain saldırı sonucu şehir olan 51 kişiden 41’inin isimleri belirlenirken, 10 şehidimizin kimlik belirleme çalışmaları devam ediyor.

Hain saldırıda şehit olan vatandaşlarımız; Fatma Abdullah, Gurbet Akcan, Kamil Akdoğan, Bünyamin Akdoğan, Saliha Akdoğan, Muhammet Alpaslan, İsmail Alpaslan, Muhittin Alpdoğan, Ubeyit Alpdoğan, Hasan Alpdoğan, Kamile Ayhan, Nur Huriyet Ayhan, Metin Caner, Hüsam Cuma, Abdulhamit Çelikten, Süleyman Durak, Serhat Eryılmaz, Devran Eryılmaz, Emine Nisa Gören, Mirgin Gürbüz, Salih İlper, Yusuf İlter, Murat Kalay, Hakkı Okur, Mehmet Ali Özcan, Nergiz Özcan, Kerem Özer, Semanur Özer, Mehmet Ali Taş, Devran Toruman, Osman Toruman, Vesile Toruman, Sinan Urtekin, Ahmet Urtekin, İbrahim Urtekin, Mehmet Urtekin, Muhammet Yağız, Aliye Yağız, Süreyya Yağız, Orhan Yavuz ve Şükran Ayhan olduğu açıklandı.

Bizlerde mymemuur.com.tr ailesi olarak şehitlerimize Allah’tan rahmet ailelerine başsağlığı ve yarılarımıza acil şifalar diliyoruz. Aynı zamanda bu hain saldırıyı yapanları ve yaptıranları şiddetle lanetliyoruz.  

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!