Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sözleşmeli 59 Sağlık Personeli Alımı Yapacak

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörlüğü Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğüne Sözleşmeli Personel Alım İlanı DPB’de yayımlandı. Lise, önlisans ve lisans mezunu sözleşmeli personel alımı şartları için tıklayınız.

featured

Gaziosmanpaşa Üniversitesi, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu 4/B Sözleşmeli Personel Alımı Üniversitemiz Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi’ne 2016 dönemi KPSS puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlarda toplam 59 adet sözleşmeli personel alınacağını duyurdu.

Sağlık personeli alımı için istenilen belgeler ve geniş açıklama Gaziosmanpaşa Üniversitesi internet adresinden temin edilecektir.

30 Hemşire alımı için Lisans Fakülte veya Yüksekokulların hemşirelik veya sağlık memurluğu bölümü/programı mezunu olmak gerekiyor.

15 Hemşire alımı için Ortaöğretim Sağlık Meslek Liselerinin hemşirelik veya sağlık memurluğu alanı/dalı mezunu olmak gerekiyor.

6 Sağlık Teknikeri alımı için Önlisans Meslek Yüksekokullarının Anestezi bölümü/programı mezunu olmak gerekiyor.

2 Sağlık Teknikeri alımı için Önlisans Meslek Yüksekokullarının Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Fizik Tedavi veya Fizyoterapi bölümü/programı mezunu olmak gerekiyor.

2 Sağlık Teknikeri alımı için Önlisans Meslek Yüksekokullarının Tıbbi Laboratuvar veya Tıbbi Laboratuvar Teknikleri bölümü/programı mezunu olmak gerekiyor.

3 Sağlık Teknikeri alımı için Önlisans Meslek Yüksekokullarının Tıbbi Görüntüleme Teknikleri bölümü/programı mezun olmak gerekiyor.

1 Sağlık Teknikeri alımı için Lisans Fakülte veya Yüksekokulların Beslenme ve Diyetetik bölümü/programı lisans programından mezun olmak gerekiyor. Sağlık personeli alımı ilan metni için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sözleşmeli 59 Sağlık Personeli Alımı Yapacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!