Geçit Belediyesi en az ilkokul mezunu kamu personeli alacak

Geçit Belediyesi en az ilkokul mezunu kamu personeli alacağını İŞKUR ilanlarında duyurdu. Geçit Belediyesi daimi işçi alım ilanına son başvuru tarihi 31 Ağustos olarak ilan edildi.

23593
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İŞKUR kamu personel alım ilanlarında Geçit Belediye Başkanlığı’nın daimi statüde çalıştırılacak personel alım ilanı yer alıyor. Geçit Belediye Başkanlığı münhal bulunan bir kamu personeli kadrosunda alım yapacağını duyurdu. Gazi Mahallesinde bulunan Geçit Belediye Başkanlığı’na bir Metal doğramacı alımı yapılacağı ilan edildi. İŞKUR tarafından ilan edilen kamu personeli alımına başvuru için gereken şartlar ve başvuru şekline haberimizin ayrıntında yer verildi. Geçit Belediye Başkanlığı kamu personel alım ilanına başvuru için son tarihin 31 Ağustos 2016 olduğu İŞKUR kamu ilanları bölümünde duyuruldu.

Geçit Belediye Başkanlığı metal doğramacı mesleğinde açık bulunan ilana başvuruda bulunmak isteyen adayların işyeri açma belgesine sahip veya ustalık, kalfalık belgelerinden birisine sahip olması gerektiği ilan metninde belirtildi. Metal doğramacı ilanına başvuruda bulunduktan sonra, nihai listede isimleri yer alan adayların eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce Belediye Başkanlığı’na ibraz etmek zorunda oldukları ilanda yer alıyor. Geçit Belediye Başkanlığı daimi işçi alımına eğitim durumu en az ilkokul olan adaylar başvuruda bulunabilirler.

Geçit Belediye Başkanlığı kamu personeli alım ilanlarına Erzincan Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerinden, Hizmet Merkezlerinden şahsen veya İŞKUR’un resmi internet adresi üzerinden başvuru yapılabilmektedir. İŞKUR resmi sitesi üzerinden üyelik oluşturduktan sonra ilan metinlerine ulaşabilir ve başvuru yapabilirsiniz. İŞKUR Geçit Belediye Başkanlığı  metal doğramacı personel alım detaylarına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!