1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı Tarafından Personel Alımı Sınavı Düzeltme Duyurusu
Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı Tarafından Personel Alımı Sınavı Düzeltme Duyurusu

Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı Tarafından Personel Alımı Sınavı Düzeltme Duyurusu

Gelibolu Tarih Alan Başkanlığı Sınavı İle İlgili Düzeltme Duyurusu Yapıldı. Adaylardan Bazılarının Sınav Tarihleri Güncellendi

A+A-

Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı personel alımı sözlü sınavı için 16.03.2015 tarihi saat 17:00’a kadar başvuruları Başkanlığına ulaşan, sınav duyurusunda belirtilen belgeleri tam olarak teslim eden ve başvuru koşullarını sağlayan kişilerin isimleri yayınlanmıştı.

Başvuru sayısı beklenenden fazla olduğu için adayların sınavı sekiz güne yayıldığı duyurusu yapıldı. Adayların hangi gün sınava girecekleri listelerde belirtildi 08.04.2015 tarihinde sınava girecek olan 597 numaralı adaydan sonraki adayların sınav tarihleri sehven 07.04.2015 olarak yazılmış olduğu Başkanlıkça belirtildi. Listelerdeki bu yanlışlığın düzeltildiği bu 577 numaralı ve sonraki tüm Yönetici Sekreter, Sekreter, Büro Görevlisi, Arşiv Görevlisi, Evrak Görevlisi adayları 08.04.2015 tarihinde ve gerekmesi halinde takip eden günlerde sınava alınacakları duyuruldu.

Yeni Liste İçin TIKLAYINIZ

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.