1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. Gelir İdaresi 120 Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı Alımı Yapacak
Gelir İdaresi 120 Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı Alımı Yapacak

Gelir İdaresi 120 Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı Alımı Yapacak

Gelir İdaresi Başkanlığı vergi dairesi müdür yardımcılığı sınavı yapacak. Bu sınavla kurum içi memurlardan 120 personel alımı yapılmış olacak. Memur ataması sınav duyurusu için tıklayınız.

A+A-

Gelir İdaresi Başkanlığı, vergi dairesi müdür yardımcılığı sınavı duyurusu yayımladı. GİB tarafından yayımlanan duyuruda vergi dairesi müdür yardımcılığı sınavı yapılacağı ve bu sınavla 120 memur alımı gerçekleştirileceği duyuruldu. Kurum içi atama yoluyla yapılacak personel alımı hakkında sınav tarihi, şartlar gibi detaylar da duyuruda belirtildi.

Vergi dairesi müdür yardımcılığı sınavına başvuru yapabilmek için adayların GİB kadrolarında şef, gelir uzmanı, çözümleyici veya vergi istihbarat uzmanı kadrosunda en az iki yıl fiilen çalışmış olmaları gerekiyor. Ayrıca lisans veya lisansüstü öğrenim mezunu olmak, devlet memuru olarak en az 6 yıl hizmeti bulunmak şartları adaylarda aranacak.

Sınava başvurular 17 Eylül ile 4 Ekim 2018 tarihleri arasında alınacak. Başvuru yapmak isteyen personelin Başkanlık Merkezinde Sınav Hizmetleri Müdürlüğüne, vergi dairesi başkanlıklarında insan kaynakları müdürlüklerine ve defterdarlıklarda personel müdürlüklerine form ile birlikte müracaat etmeleri gerekecek.

Gelir İdaresi tarafından sınav Ankara ilinde, 11 Kasım 2018 Pazar günü saat 10.00’da uygulanacak. Sınav ve seçme aşaması sonunda Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Adana, Gaziantep, Kocaeli, Manisa, Tekirdağ ve Trabzon illerine toplam 120 vergi dairesi müdür yardımcısı ataması yapılacak. İlan metni için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler