1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Gelir İdaresi Başkanlığı 1500 Gelir Uzman Yardımcısı Alım İlanında Son Gün
Gelir İdaresi Başkanlığı 1500 Gelir Uzman Yardımcısı Alım İlanında Son Gün

Gelir İdaresi Başkanlığı 1500 Gelir Uzman Yardımcısı Alım İlanında Son Gün

Türkiye'nin Neredeyse Yarısına Gelir Uzman Yardımcısı Alıyor Giriş sınavının yazılı bölümü 28 Aralık 2014 tarihinde Kpss 70 Puan Alanlar Başvurabilecek

A+A-

Türkiye'nin Neredeyse Yarısına Gelir Uzman Yardımcısı Alıyor Giriş sınavının yazılı bölümü 28 Aralık 2014 tarihinde.

Dört yıllık lisans eğitimi veren hukuk, siyasal bilgiler, iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakülteleri ile bunlara denkliği yetkili makamlarca kabul edilen dört yıllık fakültelerden mezun olanlar arasından alınacak.

Kpss P 35 puan türünden 70 puan alanlar başvurabilecek. Sınav başvuruları 24 Kasım 2014 tarihinde başlayacak son başvuru tarihi 5 Aralık 2014 tarihinde.

Sınava katılma şartlarını taşıyan ve usulüne uygun olarak başvuranların; il bazında toplam kadro sayısının 5 (beş) katından fazla olması halinde, tercih ettikleri il dikkate alınarak puanı en yüksek olan adaydan başlamak üzere 5 (beş) katına kadar aday giriş sınavına alınacaktır.

Gelir Uzman Yardımcısı Maaşları Geçmiş Yıl Sınav Soruları Nakil Durumu Detaylar İçin Tıklayınız

Sınav Başvuru Formu Alınacak İller ve Detaylar İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.