Gençlik ve Spor Bakanlığı Memur Alımı Yapacak

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından memur alımı yapılacağı ilan edildi. Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı bulunan Spor Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere açıktan 15 müfettiş yardımcısı alınacak.

35704
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından memur alımı yapılacağı ilan edildi. Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı bulunan Spor Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere açıktan 15 müfettiş yardımcısı alımı gerçekleştirilecek.

Adaylar başvurularını 6 Kasım ile 14 Kasım 2017 tarihleri arasında kurumun internet adresinden ya da e-Devlet üzerinden giriş yaparak başvuru formunu elektronik ortamda doldurmak suretiyle yapacaklar. Yapılan başvuruların çıktısı alınarak istenen belgelerle birlikte 20 Kasım 2017 tarihine kadar Spor Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığına gönderilecek.

Başvuru yapabilmek için hukuk, siyasal bilgiler, iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakültelerinden mezun olmak, 2017 KPSS P48 puan türünden en az 80 puan almış olmak gerekiyor. Ayrıca, 35 yaşını doldurmamış olmak, askerlikle ilişiği bulunmamak gibi şartlar aranıyor. Detaylı bilgi ve ilan metni için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!