Gençlik Ve Spor Bakanlığı Staj Başvurusu Yayınlandı

Gençlik ve Spor Bakanlığı Temmuz-Ağustos-Eylül Ayları merkez teşkilatı staj başvurusu yayınlandı. İşte aranan şartlar

53676
Abone Ol
Daha Fazla

Gençlik ve Spor Bakanlığı Temmuz-Ağustos-Eylül Ayları merkez teşkilatı staj başvurusu yayınlandı. Bakanlığın sitesinde yer alan duyuruda aşağıdaki ifadelere yer verildi :

Gençlik Ve Spor Bakanlığı merkez teşkilatında, Temmuz-Ağustos-Eylül aylarında (1. Dönem) mesleki ve teknik ortaöğretim kurumları öğrencilerinden zorunlu mesleki eğitim veya yaz dönemi stajı bulunan öğrenciler ile üniversitelerin ve yüksekokulların son sınıf öğrencileri ve ara sınıf öğrencilerinden staj zorunluluğu olan öğrenciler staj yapabilecekler.

BAŞVURU TARİHİ

Gençlik Ve Spor Bakanlığı merkez teşkilatında staj yapmak isteyen öğrencilerin,  Staj Başvuru Formuna öğrenim gördükleri okuldan alacakları öğrenci belgesi ve not dökümünü (transkript) ekleyerek, 01 Mayıs – 15 Haziran tarihleri arasında Personel Genel Müdürlüğüne şahsen veya posta yoluyla iletmeleri gerekmektedir. 

Stajı zorunlu olan öğrenciler, okuldan aldıkları staj zorunluluğunu ve staj sürelerini belirten belgeyi başvuru formuna eklemek zorundadır. Belgelerin eksik düzenlenmesi durumunda başvurular geçerli sayılmayacaktır.Başvurular Staj Kabul ve Değerlendirme Komisyonu tarafından değerlendirilecek ve başvurusu kabul edilen öğrencilerden aşağıdaki belgeler istenecektir.

İSTENİLEN BELGELER

a) Staj dosyası (Sadece stajı zorunlu olan öğrenciler için)

b) Adli sicil belgesi

c) Nüfus cüzdanı sureti

d) 2 adet fotoğraf (vesikalık)

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!