1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Genel Kurmay Başkanlığı 10 Memur Alımı Yapıyor
Genel Kurmay Başkanlığı 10 Memur Alımı Yapıyor

Genel Kurmay Başkanlığı 10 Memur Alımı Yapıyor

Devlet Personel Başkanlığı tarafından Genel Kurmay Başkanlığı 10 kişi Silahlı Kuvvetler Uzman Yardımcısı Alım İlanı Yayınlandı İşte Başvuru Şartları

A+A-

Genel Kurmay Başkanlığı Silahlı Kuvvetler Uzman Yardımcısı alımına kimler başvuru yapabilir?  657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. Maddesindeki genel şartları taşıyan , en az üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden Hukuk, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği, Küresel ve Uluslararası ilişkiler, Küresel Siyaset ve Uluslararası ilişkiler, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, İşletme lisans programlarından veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurt içindeki veya yurt dışındaki öğretim kurumlarından mezun olanlar başvuru yapabilecek.

Uzman yardımcısı kamu personeli alımında Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 70 puana sahip olanlar ve Yabancı Dil sınavlarından en az 80 puana sahip olanlar başvuru yapabilecek.

Başvurular nereye ve ne zaman yapılacak? Uzman Yarımcısı kamu personel alımına adaylar 15 Şubat 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirebilecekler. Başvurular ön başvuru şeklinde olacak ve adaylar internet üzerinden MSB’nin internet adresinden müracaatları gerçekleştirecekler. Ön başvurusu kabul edilen adaylar 15 Mart 2019 tarihinden sonra internet sitesinden ilan edilecek.

Genelkurmay Başkanlığı Silahlı Kuvvetler 10 Uzman Yardımcısı ilan metni için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler