1. HABERLER

  2. MEMUR

  3. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Seslerini Duysun İstiyorlar
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Seslerini Duysun İstiyorlar

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Seslerini Duysun İstiyorlar

Torba yasa tasarılarının görüşmeye başlandığı günden beri sosyal medya üzerinden seslerini duyurmaya çalışan...

A+A-

Torba yasa tasarılarının görüşmeye başlandığı günden beri sosyal medya üzerinden seslerini duyurmaya çalışan gıda Mühendisleri ve Tarım Mühendisleri kadro bekliyor.

Sosyal medyada ses duyurmaya çalışan Ziraat Fakültesi mezunları, Veteriner Fakültesi Mezunları, gıda mühendisliği mezunları, su ürünleri mühendisliği mezunları, balıkçılık teknolojisi mezunları Torba yasanın mecliste kabul edilmesiyle hayal kırıklığına uğradılar. Aslında onların beklentileri 35 Bin Öğretmen atamasının yanında, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'na da, 10 Bin Mühendis alımı yaptırabilmekti. Torba yasa meclisten geçti ve onay için köşke çıktı.

Aslında  Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'na personel alımı için ses duyurmaya çalışan mühendisler seslerini duyurabilmişti. Burdur Milletvekili Ramazan Kerim Özkan mecliste onlarla ilgili bir konuşma yapmıştı. Milletvekillerinden bazıları onlar için önerge vermişti, Sosyal Medya üzerinden birçok milletvekili, Bürokrat onları desteklemişti. Ama olmadı...

Acaba Torba Yasa ile birlikte onların hayalleri, umutları da suya mı düştü? Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Sayın Mehdi Eker, Sayın Bakanlık yetkilileri bu çığlığa kulak verin ve bu bekleyiş içindeki mühendislerimizin kanayan yaralarını durdurun...

MyMemur.Com

Burdur Milletvekili

Ramazan Kerim Özkan'ın Konuşma Videosu

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.