1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı Başvurusu Başladı
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı Başvurusu Başladı

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı Başvurusu Başladı

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı Başvurusu Başladı. İşte Detaylar

A+A-

Milli Eğitim Bakanlığı MEB tarafından 29 Aralık 2014 tarihinde öğle saatlerinde yayımlanan duyuru ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı Başvurusunun başladığı duyuruldu. Başvurular dün itibariyle başladı. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı Başvurusu 5 Ocak 2015 tarihinde sona erecek.

Adayların Ziraat Bankası, Vakıflar Bankası, Halk Bankası şubelerinden veya internet bankacılığını kullanarak MEB ödemeler bölümünden 60 TL Ücreti; Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı başlığı altında yatırmaları gerekiyor. Yapılan duyuruda EFT ve Havale yönteminin kullanılmaması gerektiği belirtiliyor. Başvuru İşlemleri için aşağıda bulunan başvuru İşlemleri linkini tıklayarak gerekli kimlik bilgileriniz doldurmanız gerekiyor.

Milli Eğitim Bakanlığı MEB zaten sınav ile ilgili kılavuzu 15 Aralık 2014 tarihinde yayımlamıştı. Bizde bunu aynı tarihte sizlerle paylaşmıştık. Kılavuz için yine aşağıda bulunan linke tıklayarak erişim sağlayabileceksiniz.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı 18 Ocak 2015 Pazar günü saat:10.00’da Ankara’da yapılacak. Adaylar, “Sınav Giriş Belgesi” ni, 12 Ocak 2015 tarihinden itibaren MEB  internet adresinden alabilecekler. Adaylar sınav giriş belgelerini bağlı bulundukları kuruma onaylatacaklar. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı soru ve cevap anahtarı 20 Ocak 2015 tarihinde hem Milli Eğitim Bakanlığı, hem Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı internet adresinden erişebilecekler. (Tabi My memur olarak sizlerle bizde paylaşacağız) Unvan Değişikliği Sınav sonuçları da; 09 Şubat 2015 tarihinde açıklanacak.

Sınav Başvuru İşlemleri

Sınav Kılavuzu

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.