1. HABERLER

  2. SINAV HABERLERİ

  3. Gih Sınıfı Şef Unvanlı Kadro İçin Görevde Yükselme Sınavı Duyurusu
Gih Sınıfı Şef Unvanlı Kadro İçin Görevde Yükselme Sınavı Duyurusu

Gih Sınıfı Şef Unvanlı Kadro İçin Görevde Yükselme Sınavı Duyurusu

Genel İdare Hizmetleri Sınıfı Şef Unvanlı Kadro İçin Görevde Yükselme Sınavı Duyurusu

A+A-

Milli Eğitim Bakanlığı ile TRT arasında imzalanan protokolle yapılacak görevde yükselme sınavı çoktan seçmeli test şeklinde olacak. Atama yapılacak kadro GİH sınıfında münhal bulunan 100 şef unvanlı kadro için yapılacak.

Bu imzalanan protokol ile TRT Kurumunun merkez ve taşra teşkilatında, genel idare hizmetleri sınıfında münhal bulunan yüz adet şef unvanlı kadroya atama yapılmak üzere, çoktan seçmeli test şeklinde yazılı görevde yükselme sınavının Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından TRT  Kurumunda memur statüsünde istihdam edilen personelin görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavlarına ilişkin usul ve esasları dikkate alarak güvenli şekilde yapılması amaçlanmaktadır.

Görevde yükselme sınavı, Ankara’da 08 Mart 2015 tarihinde Pazar günü saat 10,00’da tek oturum halinde gerçekleştirilecek olup, 120 dakika sürecektir.

SINAV DUYURU METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.