1. HABERLER

  2. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  3. Giresun Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapacak
Giresun Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapacak

Giresun Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapacak

Giresun Üniversitesi'nden personel alımı müjdesi geldi. Giresun Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan ilana göre 19 akademik personel alımı yapılacak. İşte yapılacak personel alımına ilişkin detaylar...

A+A-

Akademisyen adaylarını sevindiren haber geldi. Giresun Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Giresun Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman sona erecek?

Giresun Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde profesör ve yardımcı doçent kadrolarında 19 personel alımı yapılacaktır. Giresun Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan Giresun Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen profesör adaylarının; başvurdukları birim, bölüm ve anabilim dalını belirten dilekçelerine özgeçmiş, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı örneği, lisans/yüksek lisans diploması, doktora ve doçentlik belgesi, başlıca araştırma eserinin açıkça belirtildiği yayın listesi, puan cetveli, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 adet dosyayı ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

Giresun Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen yardımcı doçent adaylarının ise  başvurdukları birim, bölüm ve anabilim dalını belirten dilekçelerine; özgeçmiş, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı örneği, lisans/yüksek lisans diploması ve doktora belgesi (1 takım noterden tasdikli), varsa yabancı dil sınav sonuç belgesi, yayın listesi, puan cetveli, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 adet dosyayı ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir. Giresun Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler