1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Gökçebağ Belediyesi İlkokul Mezunu Kamu İşçisi Alıyor Nisan 2019
Gökçebağ Belediyesi İlkokul Mezunu Kamu İşçisi Alıyor Nisan 2019

Gökçebağ Belediyesi İlkokul Mezunu Kamu İşçisi Alıyor Nisan 2019

Manisa Gökçebağ Belediyesi tarafından yayımlanan ilana göre Gökçebağ Belediyesi 3 (üç) kamu işçisi alımı gerçekleştirecek.Yapılacak olan alım daimi süreli olacak.İşte personel alımına dair detaylar..

A+A-

İŞKUR tarafından 25 Nisan 2019 tarihinde yayımlanan ilana göre Gökçebağ Belediyesi daimi süreli 3 (üç) kamu işçisi alımı gerçekleştiriyor. Yapılacak olan kamu işçisi alımında kadro ise büro işçisi pozisyonunda olacak. Müracaatta bulunacak adayların ise en az ilkokul mezunu olması yeterli olacak. Aynı zamanda adayların Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacak. İkametini talebinin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde Kurum ünitesine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvurusu yapılır.

Kamu işçisi alımı için adaylar 29 Nisan 2019 tarihine kadar başvuru yapabilecekler. Adaylar 00004946068 ilan numarası ile İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından İŞKUR internet adresi üzerinden başvuru yapabilecekler. İŞKUR başvuru sonrası eksik ya da yanlış evrak teslim nedenlerin başvuruları kabul edilmeyecek. Başvuru sonrası kura 3 Mayıs 2019 tarihinde saat: 10.00’da Gökçebağ Belediyesi Hizmet Binasında Noter Kura çekilişi yapılacak.


Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler