Gökçebağ Belediyesi İlkokul Mezunu Kamu İşçisi Alıyor Nisan 2019

Manisa Gökçebağ Belediyesi tarafından yayımlanan ilana göre Gökçebağ Belediyesi 3 (üç) kamu işçisi alımı gerçekleştirecek.Yapılacak olan alım daimi süreli olacak.İşte personel alımına dair detaylar..

53521
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İŞKUR tarafından 25 Nisan 2019 tarihinde yayımlanan ilana göre Gökçebağ Belediyesi daimi süreli 3 (üç) kamu işçisi alımı gerçekleştiriyor. Yapılacak olan kamu işçisi alımında kadro ise büro işçisi pozisyonunda olacak. Müracaatta bulunacak adayların ise en az ilkokul mezunu olması yeterli olacak. Aynı zamanda adayların Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacak. İkametini talebinin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde Kurum ünitesine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvurusu yapılır.

Kamu işçisi alımı için adaylar 29 Nisan 2019 tarihine kadar başvuru yapabilecekler. Adaylar 00004946068 ilan numarası ile İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından İŞKUR internet adresi üzerinden başvuru yapabilecekler. İŞKUR başvuru sonrası eksik ya da yanlış evrak teslim nedenlerin başvuruları kabul edilmeyecek. Başvuru sonrası kura 3 Mayıs 2019 tarihinde saat: 10.00’da Gökçebağ Belediyesi Hizmet Binasında Noter Kura çekilişi yapılacak.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!