1. YAZARLAR

  2. Yıldız Yılmaz

  3. GÖKSEL REHBER
Yıldız Yılmaz

Yıldız Yılmaz

GÖKSEL REHBER

A+A-

Merhaba Sevgili Astroloji Takipçilerim

Bu haftasonu itibariyle bizleri biraz zorlayabilecek güçte sıkışmış enerjiler var gökkubbe de…. Nasıl mı ?..

Mars'ın / Pluto ile dik açısı; yıkıcı agresif gergin güç mücadelelerinin ve rekabetin olabileceği durumlara, düşmanlık ve intikam duygularının harekete geçerek zıtlaşmaların/ kavgaların / manipülatif hilekar durumların yaşanabilecegi, derinlerde yatan korkularımızın açığa çıkarak kontrolsüz öfke patlamalarına ve şiddete dönüşebileceği enerjiler söz konusu. Problemli tiplerden uzak durun, hiç bulaşmayın. Cinsellikte ise taciz, tecavüz gibi kontrolsüz zorbaca hayvani iç güdülerin ve sert, sıra dışı davranışların görülebileceğine dair dikkat çekmek istiyorum.

Aynı zamanda Mars'ın/Jüpiter ile yaptığı açının motivasyonu ile daha çok heves ve isteklerimizi elde etmeye yönelik sabırsız, maceraperest, cesurca hareket ve eylemlerde bulunmaya yönelik keşifçi özgür bir ruh haline sahibiz. Bu yüzden başımızı derde sokabilecek gereksiz fanatik atılganlıklardan ve risklerden kaçınmalıyız.

Abartılı her türlü duygu, düşünce, dürtü ve tutumlara karşı daha kontrollü ve dengede kalmak bu göksel kombinasyonda yapılabilecek en akıllıca seçim olacaktır.


Şehrin gürültüsünden, kalabalık mekan ve ortamlardan ziyade, mümkünse doğa ile baş başa kalabilecegimiz yerlere gitmek, spor yapmak (özellikle su sporlarıyla ilgilenmek), toprak ile uğraşmak hepimize çok iyi gelecektir. Veyahut güçlü motivasyonumuzu ve enerjimizi iş hayatımıza / işlerimize odaklanarak başarılı ve kazançlı olabiliriz. Tabi bencilce hırslarımızın ve çıkarlarımızın kurbanı olmamak kaydı ile...

Yine bu görünüm ne yazık ki, önümüzde ki günlerde doğa ve hava olaylarını tetikleyebilir bir güçte, trafik ve hava yolu ile ilgili kazalara, silahlı yaralanmalara /çatışmalara ve büyük patlamalara sebebiyet verebilecek potansiyellere sahip nitelikte bir görünümdür.

Ve aslında yaşadığımız hiç bir şey ne tesadüf, ne de talihsizlik… Her şey tamamen evrenin müthiş matematiği ve tezahürüdür.

Gökyüzünde ne varsa, hiç kuşkusuz yeryüzüne de aynısı sirayet eder …

Yıldızınız parlasın !

Bu yazı toplam 1507 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
3 Yorum