1. YAZARLAR

  2. Yıldız Yılmaz

  3. GÖKYÜZÜ BİZE NE DİYOR ?
Yıldız Yılmaz

Yıldız Yılmaz

GÖKYÜZÜ BİZE NE DİYOR ?

A+A-

BU HAFTA GENELİNDE GÖKYÜZÜ BİZE NE DİYOR ?

Göksel etkiler rehberliğinde bu haftaya ve önümüzde ki beş altı günlük sürece göz attığımızda pek keyifli bir zaman diliminde olmadığımızı, gerginliklere, yanılmalara, kandırılmalara, manipülasyona çok açık olduğumuzu söyleyebiliriz.

Peki hangi konularda dikkatli ve temkinli olmalıyız ?...


Venüs/Pluto arasında ki sert açı, ilişkilere dikkat diyor ! İliskilerde problemli, takıntılı, kıskançlığın ve kontrol etme dürtüsünün arttığı, krizli, gergin, çekişmeli etkilerin huzursuzluğa, tatsızlığa, yol ayrımlarına yol açabileceğine işaret ediyor.
Aynı zamanda para, hesaplar, gelir gider dengesine de dikkat diyor. Ayrıca güzellik ve estetik amaçlı operasyonlar için ideal zamanlarda değiliz.

Öte yandan Güneş,Merkür / Neptün sıkıntılı bir kare açıda olduğu için; aldanmaya, aldatılmaya, yanılmalara, kandırılmaya, dolandırılmaya, dikkat dağınıklığına ve unutkanlığa, yanlış kararlar almaya çok yatkın olabileceğimizi gösteriyor. Acele ani kararlar vermememiz gerektiğine dair bizi uyarıyor gökyüzü. Çünkü zihin dağınık, olayları sağlıklı düşünemiyor ve değerlendiremiyoruz, kendimizi kandırmaya, olayları çarpıtmaya çok yatkınız . Bu göksel görünümün etkisi beş altı gün sonra geçtiğinde pişmanlık veya hayal kırıklıkları yaşamak istemiyorsak bu günlerde sakin ve sağ duyulu olalım, hiç bir konuda büyük kararlar almayalım. 
Ay /Neptün kavuşumu da, yine burada bize duygu ve düşüncelerimizde ki geçici karışıklıklara, dalgalanmalara, hayallere kapılıp gerçekleri yok sayabileceğimiz olası durumları gösteriyor . Çünkü Neptün gezegeni, dokunduğu yerde belirsizlik ve yanılgıyı açığa çıkarıyor.  Bu yüzden bu haftaya ve önümüzde ki günlere dikkat diyoruz !!

Kendimizi halsiz, yorgun, depresif, gergin hissedebiliriz. Zehirlenmelere de lütfen dikkat edelim.
Mars/ Gad kavuşumda olması, bizim mücadele gücümüzün ve enerjimizin bir tık pasifize olacağını işaret ediyor. Ve arkamızdan çevrilebilecek olası hileli, nahoş durumlara karşı uyanık olmamıza dikkat çekiyor.

Özetlemek gerekirse önümüzde ki beş altı gün ilişkilerde sakin kalıp kararlar almamaya ve önemli girişimlerde bulunmamaya özen göstermenizi tavsiye ederim.

Kişisel doğum haritalarımızda ki yerleşimlerimize göre hepimizin alacağı etki az veya çok değişiklik gösterecektir. 
Bunun için bireysel danışmanlık almak isteyenler, her zaman için yukarıda ki e-mail adresimden bana ulaşabilirler.

Sevgiler

Bu yazı toplam 2769 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.