Göynücek Geldingen Sulama Birliği Belediyesi 5 Kamu Personeli Alacak Mart 2019

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından bugün yayımlanan ilana göre Göynücek Geldingen Sulama Birliği Belediyesi 5 kamu personeli alımı yapıyor.İşte kamu işçisi alımında dair tüm detaylar..

54059
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İŞKUR tarafından bugün verilen ilana göre Göynücek Geldingen Sulama Birliği Belediyesi5 (beş) kamu işçisi alıyor. Peki, yayımlanan ilana göre alınacak kamu personeli alımına kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman Hepsinin cevabı haberimizde yer alıyor.

Ziraat Mühendisi- Su kanalı işçisi Alımı

Göynücek Geldingen Sulama Birliği Belediyesi kamu işçisi alımına 1 (bir) kişi ziraat mühendisi olarak işe alınacak.  Ziraat Mühendisi alımı için adayların Üniversitelerin 4 yıllık ziraat mühendisliği bölümünü bitirmeleri ve 2018 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) 60 Puana sahip olması ve B sınıfı sürücü ehliyet belgesine sahip olması gerekiyor.  

Diğer kamu işçisi alımına ise işçisi alımında 4 (dört) kişi Su kanalı işçisi pozisyonunda alım yapacak. Bu işçi alımı için adayların en az ilkokul mezunu olması gerekiyor. Aynı zamanda adayların B ve ayrıca A2 sınıfı sürücü belgesine sahip olması, En az 2 yıl mesleki deneyime sahip olması gerekiyor.

27 Mayıs 2019 tarihinde başvurular son bulacak

Göynücek Geldingen Sulama Birliği Belediyesi alım ilanına başvurmak isteyen adaylar 27 Mayıs 2019 tarihine kadar başvurularını yapacaklar. Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak. Başvurularda kişilerin adrese dayalı nüfustaki adresi dikkate alınacağı da belirtiliyor.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!