1. HABERLER

  2. SORU VE CEVAP

  3. GSB 10 Bin 900 Personel Alımı KYK ile Spor Genel Müdürlüğüne Yapılacak
GSB 10 Bin 900 Personel Alımı KYK ile Spor Genel Müdürlüğüne Yapılacak

GSB 10 Bin 900 Personel Alımı KYK ile Spor Genel Müdürlüğüne Yapılacak

Gençlik ve Spor Bakanlığı için 2018 yılı personel alımları kapsamında 10 bin 900 kişiik kontenjan açıklanmıştı. Bakan Osman Aşkın’la görüşen ve antrenörlük için bizlerinde desteğiyle gündeme gelen adaylar Spor Genel Müdürlüğü için de personel alınacağını

A+A-

Gençlik ve Spor Bakanlığı 2018 yılı personel alımları kapsamında Kredi ve Yurtlar Kurumu için toplam 10 bin 900 personel alımı yapılacağı duyurulmuştu. GSB 2018 yılı personel alımlarının hem yakında başlayacağı hem de sadece KYK için olmayacağına dair Bakanla görüşen adaylar bizlere ulaşarak detayları paylaştı.

27 Aralık 2017’de Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın ile Bakanlık makam odasında görüşme yapan ve antrenörlük ile ilgili alım yapılmasını isteyen adaylar hedeflerine ulaştı. Bilindiği üzere My Memur olarak 100’lerce spor kompleksi, spor salonları ve gençlik merkezleri için antrenör eksikliğinden bahsetmiştik.

Bu kapsamda gerek TBMM’de soru önergesi, kanun teklifi verilmesi için de My Memur’un haberlerinden sonra gündemden düşmeyen spor antrenörü alımları için destek bizzat Bakan Aşkın’dan geldi.

Aşkın’la görüşen adaylar 12018 yılı personel alımlarının sadece KYK için olmayacağını Bakanlık bünyesinde Spor Genel Müdürlüğü için de yapılacağını belirtti. Bakanlığın gerek antrenöre, güvenlikçiye, gerekse temizlik elemanına ihtiyacını olduğunu belirtti.

Ayrıca yakın zamanda duyuru olup olmayacağı sorusuna da çok fazla uzamayacağını ve yakın zamanda alımların başlatılması için müjdeyi verdi. My Memur ÖZEL HABER!

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
2 Yorum