GTHB Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Tarım Bakanlığı kdeniz Su Ürünleri Araştırma Üretme ve Eğitim Enstitüsü Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere 3 mühendis ve 1 veteriner hekim olmak üzere 4 sözleşmeli memur alımı yapılacak.

featured

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından sözleşmeli personel alımı yapılacağı ilan edildi. Devlet Personel Başkanlığınca yayımlanan ilana göre GTHB Akdeniz Su Ürünleri Araştırma Üretme ve Eğitim Enstitüsü Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere 3 mühendis ve 1 veteriner hekim olmak üzere 4 sözleşmeli memur alımı gerçekleştirilecek.

GTHB sözleşmeli personel alımında 2016 yılında yapılan KPSS lisans sınavı sonuçları esas alınacak. İlanda belirtilen lisans bölümlerinden mezun olan ve 2016 KPSS’den en az 50 puan almış olan adaylar başvuru yapabilecekler.

Genel başvuru şartları arasında T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, adli sicil kaydı bulunmamak, askerlikle ilişiği bulunmamak, 45 yaşını doldurmamış olmak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak gibi nitelikler bulunuyor.

Adaylar başvurularını 14 Temmuz 2017 tarihi mesai bitimine kadar Akdeniz Su Ürünleri Araştırma Üretme ve Eğitim Enstitüsü Müdürlüğü Kepez Birimi’ne (Yeşilbayır mahallesi Akdeniz Bulvarı No:2 Döşemealtı-ANTALYA) şahsen yapabilecekler.

Başvuru sırasında istenen belgeler; Diploma veya mezuniyet belgesi, dilekçe, KPSS sonuç belgesi, sabıka kaydı, askerlik durumunu bildirir belge, sağlık raporu, 6 adet vesikalık fotoğraf, YDS, KPDS, ÜDS, YOKDİL veya geçerli eşdeğer dil belgesi, beyan (Müracaat sırasında doldurulup teslim edilecektir.) şeklinde belirtildi. Detaylı bilgi ve ilan metni için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
GTHB Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!