1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. GTHB20BİN 5 Nisan 2015'de Diyarbakır'da
GTHB20BİN 5 Nisan 2015'de Diyarbakır'da

GTHB20BİN 5 Nisan 2015'de Diyarbakır'da

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı (GTHB) kadro bekleyen yüzlerce meslek mensubu 5 Nisan 2015 tarihinde Diyarbakır'da bir araya gelecek.

A+A-

Sosyal Medya kanalıyla seslerini duyurmaya çalışan ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı (GTHB) tarafından 20 Bin kadro bekleyen meslek grupları mensupları, Ankara buluşması sonrası 5 Nisan 2015 tarihinde yani yarın Diyarbakır’da buluşuyorlar.

GTHB tarafından kadro verilmesini bekleyen Ziraat Mühendisleri, Teknikerler ve Teknisyenler, Balıkçılık Teknolojisi Mühendisleri, Veteriner Hekimler, Gıda Mühendisleri, Su Ürünleri Mühendisleri, 5 Nisan 2015 tarihinde Diyarbakır’da buluşuyorlar. Seslerini duyurabilmek için en son 19 Mart 2015 Perşembe günü Ankara’da Abdi İpekçi parkında bir araya gelmiş ve buradan da yekililere seslenmişlerdi.

My Memur olarak bizde GTHB tarafından kadro bekleyen meslek gruplarımızın yanlarında olduğumuzu bir kez daha belirtmek isteriz.

İLGİLİ HABERLER


GTHB'de 70 Bin Mühendis 20 Bin Atama Bekliyor


GTHB Atama Bekleyenler Kadro İçin Eyleme Gidiyor


GTHB'den Atama Bekleyenler 15 Aralık'ta Ankara'da


Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Atama Bekleyenleri Ne Zaman Duyacak?

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.