1. HABERLER

  2. BİLGİ DEPOSU

  3. SINAVLAR

  4. Gümrük Bakanlığı 2017/1 B Grubu Açıktan Memur Atama Sonuçları
Gümrük Bakanlığı 2017/1 B Grubu Açıktan Memur Atama Sonuçları

Gümrük Bakanlığı 2017/1 B Grubu Açıktan Memur Atama Sonuçları

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı (GTB) Personel Dairesi Başkanlığınca 2017/1 kapsamında açıktan memur atama duyurusu yayımlandı. Açıktan memur atama sonuçları için tıklayınız.

A+A-

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Personel Dairesi Başkanlığı açıktan atama konulu resmi yazı yayımlandı. Buna göre Bakanlık kadrolarına atanmayı hak edenlerle ilgili yazının içeriği şu şekildedir:

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı kadroları için ilk defa yapılacak atamalar hakkında yönetmelik hükümleri uyarınca 2017-1 B grubu personel alımı kapsamında 24-28 Nisan 2017 tarihleri arasında Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından yapılan sözlü sınav sonucunda başarılı olarak Merkez, Taşra ile Döner Sermaye Teşkilatına, eş durumu ile 5 Şubat 2018 tarihinde yapılan bilgisayar ortamında kura usulüne göre görev yerleri belirtilen adayların atamalarının yapılması gerekmektedir.

Bu sebeple, Gümrük ve Ticaret Bakanlığınca 24-28 Nisan 2017 tarihleri arasında yapılan sözlü sınavda başarılı olarak atanmaya hak kazanan ve ekli listelerde adı soyadı, atanacağı unvan ve görev yerleri belirtilen kişilerin atamalarının, 657 sayılı Kanunun 36/A, 45, 48, 54, ve 76. Maddeleri ile Gümrük ve Ticaret Bakanlığına ilk defa yapılacak atamalar hakkında yönetmeliğin 16 ve 18. maddeleri uyarınca yapılmasına dair duyuru yayımlandı. 12 Şubat 2018 tarihli Atama Onayı İçin TIKLAYINIZ. Atama Listeleri İçin TIKLAYINIZ. Duyuru için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler