Gümrük Bakanlığı 763 Memur Alımı Sonuçları Açıkladı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı 763 memur alımı kapsamında sözlü mülakat sonuçları açıklandı. Sınavlar 12 Aralık 2016 ile 4 Ocak 2017 tarihleri arasında yapılmıştı. Atamaya esas belgeler ve tüm detaylar.

32399
Daha Fazla Göster

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı B grubu kadrolar için sözlü sınavlar 12 Aralık 2016 – 4 Ocak 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilmesinden sonra nihayet sonuçlar açıklandı. Atamaya hak kazananlar aşağıdaki duyuru metnini indirerek dikkatlice okumalar istendi. İşte atama sonuçlarından detaylar:4

Adayların atanabilmeleri için aşağıda belirtilen belgeleri ve beyanlarını 18 Temmuz 2017 tarihi mesai saati bitimine kadar Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığı adresine elden, posta ya da kargo yoluyla ulaştırmaları zorunludur. Posta ya da kargodaki gecikmeler dikkate alınmaz. Belirtilen sürede belgelerini teslim etmeyen aday atanma hakkını kaybeder.

Gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve atamaları yapılmaz; atamaları yapılmış ise iptal edilir, bundan sonra açılacak olan sınavlara katılamazlar. Bu kişiler hakkında Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulur. Bu şekilde Bakanlığı yanıltanlar kamu görevlisi ise, ayrıca durumları çalıştıkları kurumlara da bildirilir.

Memur (merkez – taşra – döner sermaye, ticaret il müdürlükleri), muayene memuru, programcı, tüketici hakem heyeti raportörü olarak atanmaya hak kazanan adayların, muhafaza memuru olarak atanmaya hak kazanan adayların, avukat olarak atanmaya hak kazanan adayların hazırlaması gereken belgeleri aşağıdaki duyuru metninde ayrı ayrı inceleyip hazırlaması gerekiyor. Duyuru metni ve gerekli dokümanlar için TIKLAYINIZ.

Sonuç listeleri şu şekildedir:

Memur(Taşra) için TIKLAYINIZ.
Muhafaza Memuru için TIKLAYINIZ.
Muayene Memuru için TIKLAYINIZ.
Avukat için TIKLAYINIZ.
Memur(Döner Sermaye) için TIKLAYINIZ.
Memur(Merkez) için TIKLAYINIZ.
Programcı için TIKLAYINIZ.
Tüketici Hakem Heyeti Raportörü için TIKLAYINIZ.
Memur(Ticaret İl Müdürlükleri) için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Gümrük Bakanlığı 763 Memur Alımı Sonuçları Açıkladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!