Gümrük Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavı Aday Listesi Yayımlandı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı GTB Personel Dairesi Başkanlığı tarafından görevde yükselme sınavına katılacaklara dair isim listeleri ve sınav detayları yayımlandı. 10 Mart 2018 tarihli görevde yükselme sınav listeleri için tıklayınız.

39154
Abone Ol
Daha Fazla

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı (GTB) Personel Dairesi Başkanlığı tarafından 10 Mart2018 tarihinde saat 10.00’ da yapılacak görevde yükselme sınavına katılacak ve katılamayacak aday listelerine aşağıdaki bağlantıdan direk ulaşabilirsiniz.

Ankara, Edirne, Bursa, Kocaeli, Hatay, Iğdır, Samsun, Gaziantep, Malatya, Antalya, İstanbul, İzmir, Mersin, Silopi, Trabzon ve  Van’da sınava katılacak aday listeleri içe Görevde Yükselme Sınavına Katılamayacak Aday Listeleri belli oldu.

Görevde yükselme sınavına katılacaklara ilişkin listelere yapılacak itirazların 7 Şubat 2018 – 9 Şubat 2018  tarihleri arasında Personel Dairesi Başkanlığına itiraz dilekçelerini birimleri aracılığıyla EBYS ortamında göndermeleri gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılacak itirazlar yönetmelik gereği dikkate alınmayacaktır.

Kimlik ve güvenlik kontrolleri ile salona giriş işlemlerinin zamanında yapılabilmesi için, adayların sınava girecekleri binanın kapısında sınavın başlama saatinden en az yarım saat önce hazır bulunmaları gerekmektedir.

Adayların sınav esnasında nüfus cüzdanları ve kurum kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları zorunludur.

Sınav kuralları; adayların; Cep telefonu, hesap makineli saat, kablosuz iletişim sağlayan bluetooth vb. cihazlar; kulaklık, her türlü elektronik/mekanik cihazla ve çağrı cihazı, telsiz, fotoğraf makinesi vb. araçları, Cep bilgisayarı, sözlük işlevi olan elektronik aygıt, hesap makinesi vb. her türlü bilgisayar özelliği bulunan cihazları, her türlü kesici ve delici alet, ateşli silah ve benzeri teçhizatları, Müsvedde kâğıdı defter, kitap, ders notu, sözlük, dergi, gazete vb. yayınları Sınav esnasında yanlarında bulundurmaları kesinlikle yasaktır. Aksi şekilde davrananların sınavları iptal edilecektir.

Adayların cep telefonlarını sınav başlamadan önce sınıflarında görevli sınav gözetmenlerine teslim etmeleri şarttır. Duyuru metni ve katılacaklarla katılmayacaklara dair listelerin tamamı için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!